Skocz do zawartości
Forum

Uciążliwy ból i pieczeniu przez zadrapanie?


Gość Nowa tutaj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nowa tutaj

piszę bo nie wiem co zrobić, czy z takim czymś iść do lekarza :( a więc.. Zawsze staram się regularnie golić w miejscach intymnych bo potem gdy odrastają włoski to zawsze mnie swędzi, ale to chyba normalne, koleżanka też tak ma, siostra też. Więc zawsze staram się tego unikać. Ale ostatnio tego nie zrobiłam. Przedwczoraj wieczorem gdy kładlam się spać bardzo mnie swędziało ale pomyslam że rano się wydepiluje. A tu niespodzianka, rano się budzę, (wczoraj) bardzo mnie szczypie, piecze gdy siusiam. Przez sen chyba tak się bardzo zadrapalam... Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, i kompletnie nie wiem co zrobić, do teraz nie przeszło. Ja z tego wszystkiego unikam nawet picia żeby za często nie musieć chodzić do toalety bo tak boli. I moje pytanie jest takie, iść do lekarza czy może jest jakiś domowy sposób, może jakieś zioła, myślałam o rumianku albo jakiś krem który to załagodzi.. :( proszę o pomoc. Sama nie wiem jyz skąd się to wzięło. Kupiłam w aptece uroforaginum i clotrimazolum ale nie wiem czy to dobry pomysł czy to naprawdę nie jest przez to ze się zadrapalam. Naprawdę intensywnie, bo przy wejściu do pochwy i obok cewki jestem zaczerwieniona, opuchnieta, podrażniona. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Czaplamaogon

Urofuraginum dobry pomysł bo pieczenie często występuje przy zapelniach. Możesz sobie zrobić nasiadowke z rumianku z dwa dni zobaczysz czy jest lepiej. Jednak takich objawowo jeśli nie jest lepiej chociaż trochę z dnia na dzień nie wolno bagatekizowac więc jeśli dzień dwa nie będzie lepiej to biegiem do lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...