Skocz do zawartości
Forum

Jedzenie między posiłkami


Gość puma132

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18lat i ważę 59kg na 167cm . Raczej do mojego wzrostu wagę mam dobrą. Nie posiadam nadwagi ani niedowagi, ale mam za dużo tłuszczyku gdzieniegdzie. Ostatnio zaczęłam ćwiczyć w domu (8 minut ABS) na tych partiach ciała które mi najbardziej nie odpowiadają. Ograniczam się z jedzeniem a mianowicie. Nie jem po godz 18 a jako , że obiady mam dość późno w domy nie jem również kolacji. Zdrowo się odżywiam. Jem częściej a mniej. Nie spożywam słodyczy, fast foodów, chipsów i.t.p . I mam lekki problem. Ciężko mi jest przestać jeść gdy siedzę w domu. Dlatego potrzebuje jakiegoś produktu który mogła bym spożywać po między posiłkami a nie byłby on kaloryczny. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Może zamiast o jedzeniu czegoś niskokalorycznego pomyśl o ewentualnym zastosowaniu suplementu diety wspomagającego spalanie nadmiernej ilości kalorii. Takich suplementów na rynku jest bardzo wiele, jak chociażby zielona kawa. Jeżeli dołożyłabyś do tego aktywność sportową i rzeczywiście zaczęłabyś kontrolować ilość przyjmowanych kalorii, nie musiałbyś martwic się o podjadanie między posiłkami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...