Skocz do zawartości
Forum

Strach przed dorosłością.


Gość mlllcyrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w tym roku będę mieć 20 lat. Skończyłam liceum ok , wyjechałam za granicę ok. Ale mam tylko jeden obaw. Boje się dorosłości , boje sie odpowiedzialności . Boje się że w czymś nie dam sobie rady , Nie chce miec chłopaka bo mam powody o których nie chce pisać. Za granicą jestem szczęśliwa że jestem z dala od Polski ale mi czegoś brakuje. Brakuje mi przyjaciół , towarzystwa zawsze tego chciałam ale nie miałam -,-. Od dziecka byłam wyróżniona od rówieśników za to że byłam słaba w nauce .Nie mogę się pogodzić z przeszłością jaka we mnie była. Chciałabym aby ona była inna . Wiem że jestem ładna ale lepsza bym byłaq kiedy wyglądała bym jak Kim Kardashian albo jak Anahi. Nie aakceptuje swojego ciała a wręcz nienawidzę ciągle jestem na diecie , ciągle się odchudzam a moje odbicie w lustrze jest smutne . Widzę pustkę w samej sobie która tak na prawdę nie ma nic.

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebnie się porównujesz do jakichś "celebrytek". Ty jesteś indywidualnością, niepowtarzalna sama w sobie. Doceń to, co udało Ci się osiągnąć i stawiaj sobie coraz to nowe cele. Ścigaj się sama ze sobą, a nie z innymi. Poza tym uwierz w swoje możliwości, gdyż w przeciwnym razie nieustannie będzie Ci towarzyszył lęk przed dojrzałością i odpowiedzialnością. Odsyłam do tekstu: Jak podnieść poczucie własnej wartości? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...