Skocz do zawartości
Forum

Nieszczęsliwa miłość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to moj pierwszy temat, takze bardzo bym prosil o przeniesienie jezeli w zlym dziale, ale do rzeczy.
Mam 17 lat, bardzo zakochałem się w jednej dziewczynie, ona również się we mnie zakochała , ale podczas zwiazku, bylem strasznie o nia zazdrosny, w sumie nadal jestem, stalem się nie do zniesienia. Czesto się z nią klocilem o glupie bzdury, gdy sie klocilismy bylem tak bardzo zly, ze potrafilem wyrzadzić jej krzywdę, zostalem zle wychowany przez rodzicow w stosunku do kobiet, dlatego nie mialem do zadnej szacunku. Kiedy doszlo do zerwania chcialem z nią porozmawiac, ale ona mnie olewała, wiec bylem wsciekly. Rzucalem bluzgami w jej stronę, nawet niestworzone rzeczy. Kilka dni po rozstaniu, zrozumialem, ze stracilem cudowną dziewczyne, probowalrm sie starac, lecz na marne ona nie chce mnie znac. Teraz spotyka się z innym chlopakiem, a ja nie potrafie przestac o niej myśleć, chcialem się zmienic, traktować ją jak ksiezniczkę, ale ona w to nie wierzy. Bardzo mnie boli to ze potrafilem ją wyzywac i robic jej krzywdę. Jest mi wstyd ze ją tak traktowałem. Co robić? Czy powienem,się starać o nią? Czy lepiej bylo by o niej zapomnic ?

PS. Przepraszam, za bledy, ale piszę z lzami w oczach.

Odnośnik do komentarza

Wyzwiska, zazdrość, obelgi, przemoc, a potem nagle obietnice poprawy? Wiesz - to jest mało przekonujące. Słowa to nie wszystko, najważniejsze są czyny, a te niezbyt dobrze o Tobie świadczą. Powiedzieć można wszystko, ale to mogą być tylko deklaracje bez pokrycia, dlatego nie dziwię się dziewczynie, że Ci nie ufa i nie chce z Tobą rozmawiać. Odnalazła się w nowym związku, dlatego daj jej spokój. Miałeś swoją szansę, ale jej nie wykorzystałeś. Wyciągnij wnioski na przyszłość, by nie popełniać tych samych błędów w nowej relacji. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Nie mów ,że rodzice Cię tak wychowali, nawet jak tak postępowali wobec siebie to Ty masz swój rozum którym trzeba myśleć a nie ściągać złe wzorce.
Dziewczyna dobrze zrobiła,że odeszła Tobie pozostało tylko ją przeprosić i szukać innej miłości ale wyciągnij wnioski z tej starej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...