Skocz do zawartości
Forum

niech ktoś odpowie


Gość niewiemcootymmyśleć

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewiemcootymmyśleć

Witam chciałabym usłyszec od was co myślicie na ten temat. Otóż czasami z chłopakiem sie zabawiamy,w prezerwatywie lub bez a oto moje pytanie.Czy moge byc wciazy np po takiejj sytuacji gdy on ocieara o moje wargi penisa lub zdazylo sie ze raz czy 2 razy wlozyl ale doslownie na 2cm i nie bylo speemy jedynie preejakulat. We środe zaczal mi sie okres i wszystko bylo ok bolaly mnie piersi przed tak jak zawsze i dostalam w terminie.Był bolesny jak zawsze tylko moze troche mniej obfity,często chodze siku doslownie co 30min albo i krocej a dzis strasznie bolał mnie zołądek aż mi było niedobrze i do tego bylo mi zimno.Co mam o tym myśleć? Proaze o sensowne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Zrób test ciążowy.
Po twoim opisie sądzę że jestes nastolatką ,którą dopiero zaczyna przygody łóżkowe . Może najpierw powinnaś poczytać jakieś poradniki .
I nie obrażaj się p to bo tak naprawdę nie masz o co . Ja chcę tylko doradzić ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza

Polecam plastry antykoncepcyjne (najlepsze miejsce to łopatka ) zaczęłas uprawiać sex to dobrze by było pomyśleć o zabezpieczaniu się .Bo zajście w ciążę to jest poważna decyzja . Nie sztuka jest "zrobić " sobie dziecko a sztuka jest je wychować . Przypuszczam że ciąży raczej w najbliższym czasie nie planujesz to plastry są dobrym rozwiązaniem (o tabletce możesz czasami zapomnieć a plaster poprostu masz przyklejony)

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć to na podstawie twojego opisu nie wiem ja bym ci doradziła da pewności test ciążowy a jeżeli się bardzo obawiasz to może jeszcze tabletka( 72) ? O ile jest jeszcze czas ta tabletka kosztuje ok 80 zł i nawet lekarz rodzinny na prawo ja przepisać jak mu posciemniasz ze zapomniałaś przez kilka dni tabletek antykoncepcyjnych itd . Ale jest skuteczna . Po tej tabletce jednak będzie cię bardzo bolał brzuch i możesz skurczy w podbrzuszu dostać . Jednak lepsze to chyba niż nie planowana ciąża . Jednakże najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie testu bo przynajmniej nie będziesz się stresować . ☺a wynik akurat będzie negatywny ☺wiesz twoje objawy mogą być nawet objawami przeziebienia, stresu itd

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Może się nie znam ale na moje oko raczej nie jesteś w ciąży. Objawy raczej wskazują stres a nie ciążę. A jeśli, jak już wspomniałaś, byłaś chora to i ona mogła trochę się ,,dołożyć". Raczej bym się nie przejmowała ale dla pewności, jak inni radzą, zrób test wtedy nie będzie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...