Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie i brak okresu


Gość madi18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata mam już dziecko. 08.01.2011 dostałam miesiączkę po upływie tygodnia może więcej dostałam plamienia które trwały tydzień czasu. 10 02.2011 powinnam dostać miesiączkę a jak na razie jest jej brak. Czy to ciąża?? Powiem, że z mężem uważamy a w czasie dni płodnych nie współżyjemy. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Być może to krótkie plamienie było plamieniem implantacyjnym. Powinnaś zrobić test ciążowy, aby się przekonać czy to ciąża. Brak miesiączki nie jest spowodowany jedynie ciążą. Może ostatnio miałaś dużo stresu?

Odnośnik do komentarza

Może nawet 9 miesięcy :) Nie powinnaś się bać, lepiej chyba wiedzieć, żeby w razie czego uważać, prawda? Zresztą, jeśli test wyjdzie negatywnie to będziesz wiedziała, że coś jest nie tak z Twoim organizmem i wtedy najlepiej byłoby pójść do lekarza, aby poznać przyczynę braku miesiączki i interweniować w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

dzien dobry! pisze z zapytaniem poniewaz spoznia mi sie okres juz dwa dni.. robilam juz dwa testy i wyszly negatywne... od wczoraj mam jakies plamienie brązowe niby okres...wogole niewiem co robic... bola mnie sutki brzuch tak jakbym miala dostac okres i czasami mnie mdli...prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam,

Do tej pory miałam dość regularny okres co 28-30 dni. Obecny powinna dostać w dniach 21-23.12 ale zamiast tego mam tylko brązowe plamienie i to nie codziennie. W dniu 15.12. uprawiałam seks bez zabezpieczenia. W dniu 21, 22 oraz 23 grudnia zrobiłam test ciążowy z porannego moczu i wyszedł za każdym razem negatywny. Od jakiegoś czasu zaczęłam uprawiać intensywniej sport oraz około 3 tygodni temu przestałam brać tabletki uspokajające Miansec. Czy w tej sytuacji mogę być w ciąży czy zmiana stylu życia (ćwiczenia) lub tabletki mogły mieć wpływ na to, że nie mam okresu? Proszę o odpowiedź w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza

Witam.
W lipcu ub.r. miałam brązowe plamienie w środku cyklu. Miałam robione wtedy USG dopochwowe i wszystko było w porządku. Plamienie to nie wystąpiło aż do stycznia tego roku. Wystąpiło w dniach 25.01, 29.01-01.02, 05.02 oraz 08.02-09.02.2014r. Dnia 12.02. powinnam dostać krwawienie, ale ono nie wystąpiło. W dniach 21.02-25.02 miałam lekkie skurcze brzucha jak przed okresem, ale on nie nastąpił do dnia dzisiejszego. Nie przyjmuję żadnych leków, tabletek, nie współżyję, jestem dziewicą. Stosuję petting z chłopakiem, ale bardzo dbamy o higienę. Mój cykl trwa od 27 do 36 dni, ale zazwyczaj występuje od 29-32 dni. Jaka może być przyczyna tego plamienia? Bardzo się martwię i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...