Skocz do zawartości
Forum

co to za choroba?


Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od początku .Miesiąc temu kąpałam się i zobaczyłam na moich udach wielkie rany przeraziłam się i pokazałam mamię ona też się przeraziła i powiedziała że te rany sięgają aż do odbytu .Pojechaliśmy na następny dzień do szpitala (była niedziela i nikt z rodzinnych lekarzy nie przyjmuje) i pielęgniarki żeby mnie zbadał ginekolog i tak było .Tylko on powiedział że to jest bardziej alergiczne że może zmieniłam proszek(zmieniłam to fakt)dał mi tabletki z górnej półki które było ciężko dostać i nic mi to nie pomogło .Myślałam że jak to alergia to samo przejdzie ale się myliłam w środę nasiliły się objawy bo swędziało i piekło jednocześnie .Dostałam się tego samego dnia do ginekologa i powiedział mi że to grzybica i mówił z 3 razy oj dziewczyno .
Dzisiaj mama pokazała mi to w lusterku przeraziłam się jest całe czerwone a na udach za to brązowe .Też kiedyś zażyłam tabletki na grzybicę dopochwowe bo jeszcze mi zostały(zawsze przepisywał mi lekarz rodzinny )i jak zażyłam to mnie strasznie piekło więc wychodzi z tego że nie pomagało .Jedną maść od drugiego ginekologa też musiałam już odstawić bo strasznie piekło.Może to nie grzybica? jak nie działają tabletki grzybiczne .Czy powinnam się wybrać do dermatologa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...