Skocz do zawartości
Forum

Porządki przedświąteczne a okres i ciąża?


Gość Zmartfiona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartfiona

Dostałam dziś rano plamienie mimo, że okres powinnam mieć dopiero 21 grudnia, w zeszłym miesiącu miałam okres dwa dni przed czasem czyli dostałam go po 26 dniach. Zawsze dostaję okres po 28 dniach z małymi przesunięciami +/- 2 dni. Mierzę też temperaturę pod językiem i dziś był jej znaczny spadek do 36,41, wczoraj było 36,61. Kocham się bez zabezpieczenia, seks pełny, nie w dni płodne tylko po nich czy możliwe , że mogłam zajść w ciążę?W ostatnim miesiącu robiłam prawie codziennie jakieś porządki przedświąteczne naprawdę mocno angażując w nie moje ciało, (zakwasy, bolące mięśnie) czy ten wysiłek mógł przesunąć mi okres? Proszę o porady martwię się czy to nie jest wczesna ciąża.

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartfiona

To plamienie przeszło mi w okres ale jakiś jet taki dziwny niezbyt obfity jasnoczerwony bez skrzepów tylko z takimi włókienkami, brzuch też mnie mocno nie bolał jak bywało to wcześniej. Czy robić test jak okres dobiegnie końca?

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartfiona

Silne krwawienie miałam na drugi dzień było wraz ze skrzepami teraz mam słaby okres zużywam tylko jedną podpaskę krew jasnoczerwona bez skrzepów. Zrobić test ciążowy? Nigdy wcześniej takiego dziwnego okresu nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...