Skocz do zawartości
Forum

PROSZĘ O SZYBKIE UDZIELENIE MI POMOCY!


Gość las2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam poważny problem otóż moja dziewczyna mnie zdradziła ... i jest obawa że jest w ciąży .. powiedziałem jej że zrywam ale stało się coś niespodziewanego zadzwoniła jej matka do mnie i... osądziła mnie że to ja jej dziecko zrobiłem . Ja nigdy z nią nie uprawiałem seksu , ponieważ chciałem po ślubie dopiero. Nie wiem co robić... kategorycznie zerwać kontakty?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli dziewczyna Cię zdradziła to pewnie sam z nią nie chcesz już być. Jeśli dzwoni do Ciebie jej mama to należy udać się z wizytą do ich domu i wyczerpująco mamie wyjaśnić, że z ciążą córki nie masz nic wspólnego. Jeśli dziewczyna utrzymuje inaczej, a Ty masz w tym względzie czyste sumienie, to po prostu powiedz, że jak się dziecko urodzi to będą zrobione badania genetyczne i wtedy będzie wiadomo czarno na białym, że to nie Ty jesteś ojcem dziecka swojej byłej już pewnie dziewczyny.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twoja dziewczyna Cię zdradziła i zaszła w ciążę z innym chłopakiem, to nie dziwię się, że nie chcesz z nią być. Możliwe, że matka dziewczyny "szuka" teraz kandydata na ojca dla dziecka. Skoro nie uprawiałeś seksu ze swoją dziewczyną i jesteś pewny, że to nie Twoje dziecko, nie bój się konfrontacji z matką dziewczyny. Wyjaśnij, że nie możesz być ojcem dziecka, bo nie spałeś z dziewczyną. Możecie też zrobić badania genetyczne po narodzinach dziecka. Wtedy wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...