Skocz do zawartości
Forum

Starania o ciaze a nieregularne cykle i mierzona temperature


Gość RosaRegional

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RosaRegional

Witam ,
Bardzo proszę o pomoc , ponieważ staram się z narzeczonym już kilka miesięcy o maleństwo i nic . Byłam u ginekologa nie jednego , każdy mówi że jestem zdrowa , i ze jest wszystko okey . Mówią że mam idealnie ułożona macice że prosta z tendencją do tylo zgiecia i jeden powiedział bym mierzyla sobie temperature w pochwie i ze na pewno się uda .. Bardzo w to wierzę chociaż po woli już zaczynam myśleć ze jak coś miesiąc przyjdzie ten okrutny okres . W związku ze mam bardzo nieregularne miesiączki średnia ich długość to 38 dni to nie wiem kiedy mam owulacje . Od pierwszego grudnia mierze sobie temparaturke ( ostatni okres od 20 do 23 listopada ) u ginekologa byłam 30 listopada . Temperatura od 1 grudnia do dzisiaj :

1 grudnia pomiar o 7:27 - < 37.3 >
2 grudnia pomiar o 13:05 - < 37.1 >
3 grudnia pomiar o 7:25 - < 37.0 >
4 grudnia pomiar o 11:08 - < 37.1 >
5 grudnia pomiar o 11:39 - < 37.1 >
6 grudnia pomiar o 11:10 - < 37.1 >
7 grudnia pomiar o 9:51 - < 37.0 >
8 grudnia pomiar o 8:01 - < 36.97 > spadła
9 grudnia pomiar o 10:50 - < 37.0 >

I teraz bardzo proszę o pomoc , każda temperatura jest mierzona za nim wstane z łóżka w pochwie do około 10 minut . Bardzo zależy mi na tym by założyć rodzinę ale nie ogarniam mojego organizmu i proszę wszystkie panie które miały ten sam problem co ja lub znają się na tym lepiej o jakieś rady. Będę bardzo wdzięczna !

Pozdrawiam
R.R

Odnośnik do komentarza

jeśli chcesz potwierdzać swoje interpretacje kup sobie afrodytę - mikroskop owulacyjny. jest niedrogi i bardzo prosty w użyciu.
Podczas starań możecie stosować specjalne żele ułatwiające zapłodnienie np conceive plus albo pre seed.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...