Skocz do zawartości
Forum

Seks w ostatni dzien okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Uprawiałam seks z partnerem w ostatni dzien okresu(bez zabezpieczenia z wytryskiem we mnie) długość okresu przeważnie Ok 7 dni a cykle powyżej 26dniowe. Tego dnia okres skończył mi sie rano a stosunek uprawialiśmy Ok godziny 16. Chłopak miał nawet troche brązowego członka po zakończeniu stosunku od okresu. Moje pytanie jaka moze byc możliwość ciazy gdy skończył we mnie? Prosze o odpowiedz bardzo ide stresuje...:(

Odnośnik do komentarza
Gość Ekspertyza

Około tydzień po okresie występuje owulacja( chociaz jest to kwestia indywidualna, jeżeli okres masz regularnie to tak około tydzień) plemniki w kobiecie mogą dożyć do ok 5 dni. Niestety jest prawdopodobieństwo, że mogłas zajść w ciążę. Nie powinno się ryzykować tym bardziej ze partner skończył w Tobie ( ja pozwalałam sobie na takie rzeczy kilka dni przed okresem nigdy po) życzę szczęścia ze tym razem miałaś farta i pomysł następnym razem przed a nie po.

Odnośnik do komentarza

Moja droga przy tak krótkim cyklu i tak długim krwawieniu 1-szego okresu niepłodności może nie być. Tak, że zapłodnienie mogło nastąpić. Jeśli nie minęło 72h to użyh RU486, ale skonsuluj to z ginekologiem.
Przed wizytą zrób test ciążowy, bo być może niepotrzebny stres.
Wyguglaj takie hasła: fizjologia seksu i antykoncepcja lub świadoma prokreacja, to może się czegoś wreszcie nauczysz.

Odnośnik do komentarza

~Ekspertyza
Około tydzień po okresie występuje owulacja( chociaz jest to kwestia indywidualna, jeżeli okres masz regularnie to tak około tydzień) plemniki w kobiecie mogą dożyć do ok 5 dni. Niestety jest prawdopodobieństwo, że mogłas zajść w ciążę. Nie powinno się ryzykować tym bardziej ze partner skończył w Tobie ( ja pozwalałam sobie na takie rzeczy kilka dni przed okresem nigdy po) życzę szczęścia ze tym razem miałaś farta i pomysł następnym razem przed a nie po.

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
11 dni przed spodziewaną miesiączką to constans, jeśli nie nastąpi przesunięcie owulacji np. z powodu choroby, to są dni niepłodne. Tak, że droga PT Ekspertyzo, nie masz racji i szkoda przyjemnego przyjęcia nasiesia do środka. Szyjka macicy lubi to i mniej choruje na raka, wiedziałaś o tym?

Odnośnik do komentarza
Gość dla Kasi

Kasia22e
Dziekuje bardzo za słowa otuchy :) nie okres był na czas nie zauważyłam aby sie przesunął. Przed stosunkiem sprawdzaliśmy dni w kilku kalendarzykach no i pokazywało niepłodne, ale wole sie zapytac doświadczonych dziewczyn :)

Rada: jeśli nie masz jeszcze dzieci, ale w przyszłości planujesz, to polecam prezerwatywę lub globulki Oval Patentex i seks w dniach niepłodnych, Natomiast w dniach ryzykownych i prezerwatywa i globulka na wszelki wypadek.. Jeśli będziesz już miała dziecko/dzieci i stwierdzisz, że już dość, to możesz zastosować antykoncepcję hormonalną lub spiralkę wewnątrzmaciczną. I to przepisuje albo drugie zakłada ginekolog.

Odnośnik do komentarza
Gość propozycja

cyt. z Kasi:
Przed stosunkiem sprawdzaliśmy dni w kilku kalendarzykach no i pokazywało niepłodne, ale wole sie zapytac doświadczonych dziewczyn :)

Droga Kasiu, odpowiadał na Twoje posty doświadczony chłopak a nie dziewczyna. Mógłbym Cię wiele nauczyć, co Ty na to?

Odnośnik do komentarza

tak jest taka możliwość. Owulacja może się przesunąć, więc teoretycznie mogło dojść do zapłodnienia. Na przyszłosć sama wyznaczaj sobie fazy cyklu. Będziesz wiedzieć kiedy możesz zajść w ciąże. Pomocny w tym będzie na pewno tester, np afrodyta na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...