Skocz do zawartości
Forum

Ocena skuteczności przestrzeganej diety


Gość kasiolinka007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiolinka007

Hallo, jestem kobietą ,mam 23 lata,165cm i 67kg.Jakiej pół roku temu ważyłam 60kg,ale przez zimę i stres zaczeły się u mnie napady głodu wieczornego. Moja praca to sprzątanie i praca w ogrodzie, ale zawodowo,co mnie tak nie męczy. Rano jem śniadanie: tostowe pieczywo 2 kromki z dżemem,wędliną lub serem,piję dziennie 2 herbaty,dużo wody mineralnej.Później jem obiad,około 300 kcl, czasem mięso smażone,ale często ryby oraz dużo warzyw i surówek warzywnych do obiadów,no i na koniec jem grejfruta,czasem banana,czasem kiwi albo jabłko,. Nie czuję w ogóle głodu po moim menu. Codziennie ćwiczę na orbitreku około godziny,robię do 12 km czyli około 1000 kcl. Robię serię 60 brzuszków,4 serię podnoszenia sztangi 5kilogramowej po 15 razy, do tego w czasie biegania na orbireku mam pas rozgrzewający na pupie lub brzuchu,raz lub dwa razy w tyg chodzę pływać.moj słaby punkt, to piję alkohol w sobotę . Ile kg w czasie tygodnia mogę schudnąć ? czy schudnę także w udach i na brzuchu? czy od orbitreku nie rozbuduja się moje miesnie ud jeszce bardziej,kiedyś jeżdziłam duzo na rowerze,wiec do najszczuplejszych nie należa. Czy pozbede sie celulitu? jesli nie prosze odpisac konkretnie na moje pyatnia, poniewaz czytałam duzo na te teamty i uważam że każdy potrzebuje prywatnej odpowiedzi... pozdrawiam Kasia :)

Odnośnik do komentarza

W twoim jadłospisie zmieniłabym kilka rzeczy: po pierwsze zamiast pieczywa tostowego jedz ciemne, pełnoziarniste wypieki. posiadają one więcej błonnika, witamin i minerałów, dzięki dużej zawartości błonnika będziesz dłużej czuć się syta. Drugą rzeczą jest banan. Banan jest dosyć kalorycznym owocem, dlatego nie polecam go jako ostatni posiłek przed snem. Ważnym elementem jest to czy posiłki jedzone są w regularnych odstępach czasowych. Powinnaś je spożywać co 3-4 godziny, tak by kolacja wypadała na 3 godziny przed snem.
Radze zrezygnować z alkoholu. Jeśli pijesz dużo to niweczysz cały wysiłek, który wkładasz w utrzymanie linii.
Co do ćwiczeń to wydają się być odpowiednie, wykonując je wymodelujesz cale ciało, także brzuch i uda. Co do rozbudowy mięśni, jeżeli będziesz ćwiczyć na orbitreku bez ustawionego obciążenia to mięśnie nie powinny Ci się rozbudować.
Nie jestem w stanie stwierdzić ile przy takim trybie treningów i takiej diecie jesteś w stanie schudnąć tygodniowo. Ma na to wpływ wiele czynników jak np: intensywność ćwiczeń, czas od jakiego są wykonywane i ile dziennie im poświęcasz, wiek, indywidualne predyspozycje, stan zdrowia i przebyte choroby i wiele innych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...