Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i śluz jak w dni płodne przy negatywnym wyniku testu


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat i mój cykl miesiączkowy wacha się miedzy 26 a 28 dniami. Teraz Okres spóźnia mi się ponad tydzień, wykonałam test ciążowy ale wyszedł negatywnie (podczas dni płodnych doszło do stosunku z prezerwatywami dwa razy) Przed pierwszymi dniami spodziewanego cyklu miałam wszystkie typowe dla mnie, ciężkie objawy zespółu napięcia przedmiesiączkowego. Niestety przez parę kolejnych dni menstruacja się nie zaczeła, a dodatkowo wszystkie moje objawy napięcia znikneły. Dodatkowo mój śluz zmienił się tak, że wygląda jak w dni płodne, jakbym już była po menstruacji. Nie zmieniałam diety, ale przez okres dwóch tygodni sypiałam w dzień i pracowałam w nocy ale nieregularny tryb życia nigdy nie wpływał na mój cykl. Czy to może być jednak ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli testy mówią, że nie ciąża to chyba nie. Być może właśnie ta zmiana trybu życia i związany z tym stres dla organizmu, którego mogłaś sama nawet nie odczuwać zakłóciły hormony. Wszystko powinno wkrótce wrócić do normy.

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałabym się zapytać o spóźniającą się miesiączkę. Ostatni cykl zaczął się 29 dni temu a 17 dni temu zauważyłam u siebie śluz płodny (przezroczysty, rozciągliwy) i do tej pory nie dostałam miesiączki. Podobno po 14 dniach po zauważeniu śluzu płodnego powinna nastąpić miesiączka. Dodam, że od zawsze mam bardzo nieregularne cykle. Co może być przyczyną tego, że do tej pory miesiączka się nie pojawiła?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...