Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie po miesiączce


Gość karotka_90

Rekomendowane odpowiedzi

mój cykl trwa 26 28 dni ostatna @ była 16 stycznia 29 stycznia miałam plamienie owulacyjne w ten dzien współżyłam nastepnie 4 lutego ból brzucha i brązowe plamienie trwające dwa dni. Czy możliwe że to była implantacja zarodka? Do tego bolą mnie plecy od 2 dni i mam wrażliwe piersi. Czy moge wykonac test juz 3 dni po rzekomym zagnieżdżeniu i czy może być pozytywny? Prosze o odp

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, W obecnym cyklu owulacyjnym ok 7 dni od owulacji i 9 od współżycia, pojawiło się u mnie brązowe kleiste plamienie, dodam że dotąd się coś takiego nie zdarzyło, ale miewam lekkie brązowe plamienia na dzień przed miesiączką. Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko, i zastanawiam się czy owe plamienie nie jest sygnałem implementacji zarodka, czy może jest to sygnał zakłóconej równowagi hormonalnej? Pozdrawiam Ola

Odnośnik do komentarza
Gość karotka_90

Witam, Opiszę trochę mój przypadek. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 22.02.2011 i trwała 7dni, jak zwykle. A zaraz po jej zakończeniu następnego dnia dostałam brązowych plamień i trwają one do dziś. Są bardziej obfite niż normalna wydzielina z pochwy pomiędzy miesiączkami. Moje cykle trwają zwykle ok 32dni. Dodam, że do tego od 4dni pobolewa mnie brzuch jak przed miesiączką. Czym mogą być spowodowane te plamienia? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...