Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę schudnąć 7-10 kg?


Gość devil666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość devil666

W tym roku skończę 17 lat, mam 170 cm wzrostu. Odchudzałam się w 2 tygodnie bez głodzenia się i z ćwiczeniami schudłam 6kg. Teraz ważę 62kg, jednak nadal nie czuję się dobrze i chciałabym jeszcze schudnąć jakieś 7-10kg, ale od jakiegoś czasu moja waga nie zmienia się pomimo mojej diety. Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie osiągnęłaś wagę, która jest odpowiednia dla Twojego organizmu i zrzucanie kg teraz może być wyniszczające. Te pierwsze kg to mogła być nadwaga. Zresztą zawsze na początku chudnie się szybciej. Może skup się teraz na ćwiczeniach i wyrzeźbieniu ciała a nie na utracie masy.

Odnośnik do komentarza

Twoja obecna waga jest prawidłowa i nie powinieneś się odchudzać. Jeśli nadal będziesz na diecie możesz doprowadzić do groźnych niedoborów pierwiastków i witamin, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jeśli nie czujesz się dobrze ze swoją sylwetką to polecam nasŧepujące ćwiczenia. Wykonuj je każdego dnia.
Body shape
Ćwiczenia na ramiona
Ćwiczenia odchudzające biodra
Sposoby na płaski brzuch

Odnośnik do komentarza

ja ćwiczyłam body shape, fajne te ćwiczenia i nawet skuteczne. Może jakbym bardziej diety przestrzegała to byłby większy efekt a tak to tylko taki malutki był. Ale jak sobie spojrzałam na to co jadłam i na te wymówki to wcale się nie dziwie ze kiepski efekt osiągnełam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...