Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży


Gość monika801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika801

spoznia mi sie okres ostatni miałam 15stycznia dzis robiłam test ciążowy i druga kreseczka wyszła ale bardzo słaba czy to ciąża? kiedy isc do lekarza zeby potwierdził lub wykluczył ciąże? w ktorym tygodniu lekarz stwirdzi ciaze i kiedy mozna potwierdzić ciąze przez usg?

Odnośnik do komentarza
Gość Joanna666

Hej ;) Mam taką zagwozdkę... Współżyłam z chłopakiem w ciągu cyklu kilka razy, w dniach płodnych również, jednak zawsze z prezerwatywą. Mieliśmy również epizod ze spermą pod koniec mojego ostatniego okresu, ale raczej nie dostała się ona głęboko do pochwy (jak już, była na brzuchu, poza tym - miałam na sobie tampon, zawsze myliśmy ręce). Jestem dzień po spodziewanej miesiączce, jakieś 3-4 dni przed miałam temp. od 36,8 nad ranem do 37,6 wieczorem, teraz mam ok. 36,6 ranem i max 36,8 wieczorem (mierzone w ustach, w pochwie 37,3 po godz.21, i to po winie). Piersi mam nabrzmiałe jak na okres, pobolewa mnie w podbrzuszu, szczególnie nad ranem. Czasem też mam mdłości, leciutkie, ale zawsze. Boję się, czy to nie ciąża, zawsze moje cykle były idealnie 28-dniowe. Czy jest jakaś możliwość ciąży w takim wypadku, czy powinnam poczekać jeszcze parę dni na okres? Z tego stresu aż boję się mierzyć temperaturę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...