Skocz do zawartości
Forum

5-dniowe opóźnianie okresu


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

spóźnia mi sie okres 5 dni,10d temu uprawiałam seks z prezerwatywa,dosłownie 5 min,do wytrysku nie doszlo i prezerwatywa sie zsunela, natychmiastowo została wyciągnięta,nie byla ona calkowicie w pochwie,kawalek niej zwisal.Ostatnio duzo sie stresuje,schudłam a moje bmi to 16.30.Nie wiem co myslec bo okres powinien byc 5d temu, a za 5 d bedzie 14 d od stosunku.Zawsze tydzień przed miesiączka zaczynam mieć pms,a od 3 dni bola mnie piersi z dnia na dzien mocniej i bol nadbRzusza ktory tez wzrasta

Odnośnik do komentarza
Gość biegacz55

Witam! Okres spóźnia mi się 5 dni... i troszkę mnie to martwi. Ostatnie 3 cykle były bardzo regularne, co 29 dni ale przez tabletki. 28.11 powinnam dostac pierwsza miesiaczke bez tabletek. Kochalam sie ze swoim chlopakiem 07.11(w dni niepłodne) a 9.11 wystapilo takie 7dniowe krwawienie. Watpie ze byl to okres, poniewaz mial inny zapach i inna konsystencje. Mialam normalnie dni płodne i niepłone. Rozpoznałam to po śluzie. Po 3 tygodniach od wspolczycia zrobilismy test i wyszedl negatywny. Kochalismy sie z prezerwatywa i byl stosunek przerwany. Nie skonczyl we mnie. Czy moge byc w ciazy?
+ miałam bardzo dużo stresu i wyjezdzalam w tym czasie czesto

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam taki problem, otóż dzisiaj 5 dzień spóźnia mi się okres. Miałam go mieć 3 lutego, mój cykl zwykle trwał przez ostatnie miesiące /- 26 dni. Tydzień przed okresem uprawiałam seks z moim chłopakiem, z prezerwatywą, do tego nie szczytował we mnie. Żadne objawy wskazujące na miesiączkę się nie pojawiły. Dodam, że biorę ProVag i magnez z wit B6 jeśli to ma jakiś związek. Czy to możliwe bym była w ciąży? Dodam też, że ostatnio przeżywam sporo stresu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...