Skocz do zawartości
Forum

37 dzień cyklu i brak okresu


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 37 dzień cyklu i dalej nie dostałam okresu.Stosunek był w dni płodne,z prezerwatywą,wtrysk na zewnątrz. Około 5 dni później miałam bóle podbrzusza i dostałam 2-dniowe plamienie.Myśląc, że jest to krwawienie implantacyjne, tydzień później zrobiłam test ciążowy-wynik był negatywny. Okres dalej się nie pojawił dlatego 3 tygodnie po stosunku, w 34 dniu cyklu, zrobiłam kolejny test ciążowy-wynik negatywny.Od 2 miesięcy mieszkam w Azji i bardzo się stresuje potencjalną ciążą. Czy jest taka szansa?

Odnośnik do komentarza

Witam dzisiaj jest 39 dzień cyklu, miesiączki powinnam dostać 11 listopada, ale się nie pojawiła. Zrobiłam wczoraj test beta hcg total wyszedł wynik <2.0 wiem że wynik poniżej 5 jest ujemny, Skąd więc wykryte jest stężenie 2 skoro w ciąży nie jestem. Dodam że niektóre objawy ciąży u mnie występują.

Odnośnik do komentarza

Może miałaś po prostu spóźnioną owulacją i dlatego miesiączka wystąpi później. czasami tak się zdarza, właśnie dlatego warto na bieżąco wyznaczać sobie fazy cyklu, bo dzięki temu można szybciej wychwycić, różne anomalie. bardzo pomocny w tym może być mikroskop owulacyjny np afrodyta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...