Skocz do zawartości
Forum

Tygodniowe opóźnienie okresu a ciąża


Gość mstuv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio kochałam się z chłopakiem kilka razy , był to stosunek przerywany. Wydaję mi się, że nie mogło dojść do zapłodnienia, ponieważ zanim on doszedł wyjął członek i minęło jeszcze ok. 1 min. Okres spóźnia mi się już 8 dzień i nie mam pojęcia co robić. Dodam, iż piersi bolą mnie tak samo jak przed każdym innym okresem, w piątek 4.03 wszystko było na dobrej drodze jak zwykle chciało mi się słodkiego dzień wcześniej , wszystko mnie bolało w tym piersi byłam pewna, że dostane w sobotę, a tu nic. Już raz spóźniał mi się okres 9 dni. Czy to może byc ciąża? Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji i w żaden sposób nie chroni przed ciążą, gdyż do zapłodnienia może dojść przy pojawieniu się preejakulatu, który pojawia się podczas praktycznie każdego stosunku przed wytryskiem. Jeśli współżyliście w dni płodne to ryzyko ciąży jest naprawdę wysokie. Z drugiej strony, brak miesiączki może być spowodowany również np. stresem. Chyba najlepiej będzie zrobić test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...