Skocz do zawartości
Forum

Brak przerwy w stosowaniu Sylvie 20


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od lutego zażywam tabl. Sylvie30, w sierpniu i wrześniu nie robiłam przerwy 7dn, następnie zrobiłam przerwę wystąpiło krwawienie, po tygodniu od tego miałam żółto-brązowe plamienia, następnie krwawienia jak przy okresie.Lekarz przepisał mi Progynova21, stosowałam przez 10dni w trakcie zażywania Sylvie30, jednak krwawienie nie ustąpiło, a dodatkowo wydzielają się strzępki tkanki, tak jak przy normalnym okresie. Czym zwalczyć krwawienie?Czy te objawy wskazują na coś groźnego? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Nie robił mi badania USG, jedynie jeszcze co zalecił, to w razie, gdy nie przestanie krwawić, to od nowego opakowania jeszcze raz zażywać Progynova21 (strasznie długo to trwa, a poprawy żadnej i zastanawiam się,czy czekać jak mówił, czy iść do innego lekarza) i jeśli nie przejdzie,to się zgłosić. Tylko kolejki niesamowite są, a to krwawienie jest strasznie męczące. Chyba jedyne wyjście to poszukać innego lekarza, który szybciej mnie przyjmie...

Odnośnik do komentarza

Witam biore lek Belara. 5 dni temu nie zachowałam tygodniowej przerwy w której to powinno pojawić się plamienie, jednak ostatecznie chce zrezygnować z brania kolejnej paczki bez zachowania przerwy. Moje pytanie: Czy pomimo wzięcia juz 3 tabletek z nowej paczki mogę teraz zachować tydzień przerwy a po nim brac od nowa nową pełną paczkę? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...