Skocz do zawartości
Forum

Wyjazd do chłopaka poznanego przez internet


Gość 1...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14lat . I poznałam chłopaka, na końcu Polski . Znamy sie prawie rok . I jestesmy przyjaciółmi. Była taka sytuacja . I rodzice przestali mi miec z nim kontak . po 8 miesiącach przyjaźni. Zaproponował mi chodzenie i no jest nam dobrze . Rodzice nic nie wiedza .. Cały czas myslismy o spotkaniiu .. ale wiemy oby dwoje ze nie pozwolą nam rodzice . Myślałam i myśle czy pojechać samemu do niego , bez zgody . Prosze o rade .. i nie ze mam pogadac z rodzicami .bo nic to nie da . Dziekuje :))

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nigdzie sama nie jedź.
Przecież nie wiesz czy to naprawdę chłopak taki za jakiego się podaje.Znam przypadki oszustów, pedofilów.Nie rób tego jesteś jeszcze młoda, uczciwa i ufna.
Nawet starsze osoby z doświadczeniem zostały oszukane.
Powiedz rodzicom a sama nic nie rób dla swojego zdrowia i bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Mam 14 lat

Kurde . ale on był w moim miescie i sie widzielismy . Chce ppowtorzyc spotkanie . Tylko zebym tym razem ja pojechal do niego . ale sama . bo on byl w wakacje z rodzicami no . a zreszta dawal mi swoje zdj. gadalam z nim . gralam . i wgl . wiec mam pewnosc ze nie jest pedofilem -.-

Odnośnik do komentarza

Skoro już się widzieliście to pewne,że to chłopak nie jakiś stary facet.Ale jesteś za młoda ,żeby bez zgody rodziców do niego jechać.Przecież nie obrucisz w jeden dzień,musisz gdzieś spać.Jak to zrobisz to stracisz zaufanie u rodziców a je odbudować będzie trudno.Przemyśl to jeszcze raz czy warto.Niedawno był artykuł ,że dobry kolega poderżnął dziewczynie gardło i oczywiście ją zgwałcił bo chciał seksu a ona tylko traktowała go jak dobrego kolegę i przyjaciela.

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś sama wybierać się do chłopaka bez wiedzy i zgody swoich rodziców. Tutaj nawet nie chodzi o to, że jesteś niepełnoletnia czy o fakt, że nie znasz chłopaka (bo twierdzisz, że już się wiedzieliście), ale chodzi chociażby o to, że podczas takiej długiej podróży przez Polskę może spotkać się coś złego ze strony innych (np. kradzież albo jeszcze coś gorszego). Nie wspominając o tym, że nadużyjesz zaufania rodziców, które trudno będzie odbudować. Następnym razem, nawet jeśli zapytasz, na pewno Cię nigdzie nie puszczą... Przemyśl to...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...