Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży? Jak temu zapobiec?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że jest juz dużo takich tematów, ale zaden nie opisuje idealnie mojego.
Mianowicie wczoraj uprawiałam seks z moim chłopakiem. Nie trwał on zbyt długo, może kilka minut. Robiliśmy to z prezerwatywą. W pewnym momencie poczułam takie ciepło w pochwie. Wyjęłam jego penisa z siebie, w tym momencie zauważyłam też, że prezerwatywa pękła :( szybko skończyliśmy to robić, mój chłopak powiedział mi, że się spuscil w tą prezerwatywe :( ja za kilka godzin wróciłam do domu, umylam się w tamtych miejscach, ale jednak boję się ze będę w ciąży. Dzisiaj nie zauważyłam u siebie w ogóle śluzu, lekko włożyłam palca do pochwy i byl taki lekki, jak woda śluz. Miesiaczkę mam nie regularną :/ raz jest raz jej nie ma. Ale we wrześniu miałam ją od 4.09 do 12.09, w październiku od 10.10 do 15.10. Boje sie że zajde w ciążę. Nie chce tego. Nie ma mowy że wybiore sie do ginekologa, bo boję sie powiedzieć o tym rodzicom. Zamierzam zrobić za tydzień jak i za 2 tygodnie test ciążowy , jeśli będą 2 kreski to jakoś muszę im o tym powiedzieć... ale tego się najbardziej boje... czytałam cos w Internecie o tym, że można przepłukać pochwe wodą z octem, czy colą, ale boję się ze sobie coś zrobię... proszę o pomoc. Ja nie mogę byc w ciąży :( jeszcze studia przede mną :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...