Skocz do zawartości
Forum

Omamy u 17-latka


Gość f...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu bardzo się denerwuje, dostałem skierowanie do psychologa(czekam), lecz od pewnego czasu zacząłem widzieć w nocy obok siebie swoją dziewczyne, raz zacząłem głaskać ją po policzku, chciałem pocałować a okazało się że to moja poduszka... Wczoraj miałem wrażenie że ktoś za mną idzie a gdy się obróciłem zobaczyłem daleko czarną postać, gdy obróciłem się drugi raz to jej nie było. Nie ma możliwość by ktokolwiek to był po prostu skręcił gdyż była to jedna prosta. Co to może być

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie drodzy państwo!
Na wstępie chciałam się zapytać Ciebie czy kiedykolwiek zażywałeś narkotyki lub dopalacze?
Często omamy objawiają się właśnie po zażyciu dopalaczy.Skąd to Wiem?Otóż drodzy państwo ja zawodowo pracuję w areszcie śledczym takim terapeutycznym i od poniedziałku do piątku prowadzę warsztaty.Chcę tych więźniów zniechęcić do zażywania dopalaczy.Najmłodszego pacjenta miałam w wieku 21 lat.On w 21 roku życia zaczął brać dopalacze.Najstarszy pacjent był w wieku 70 lat.Był uzależniony od alkoholu.Po zażyciu dopalaczy występują takie można powiedzieć zwidy,że np.pełno jest myszek na podłodze,a wcale ich nie ma.To tylko jedna z sugestii.Chcę również powiedzieć drodzy państwo nigdy więcej nie bierzcie dopalaczy!W dopalaczach jest wszystko oczywiście to wszystko jest napisane w internecie ale tak dla przypomnienia ja państwu przypomnę.Pokruszone szkło,trutka na myszy...Co jakiś czas ten skład jest zmieniany i dlatego lekarze nie potrafią rozpoznać z czym mają doczynienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...