Skocz do zawartości
Forum

Śmieją się ze mnie w szkole...


wiki411

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat (1 gimnazjum) i borykam się z okropnym dla mnie problemem... Chodzi tutaj o wyśmiewanie się ze mnie. Są pewne dziewczyny ze starszych klas (3 gimnazjum).... Niektórzy znają taką popularną aplikacje jaką jest snapchat... Z racji tego że go nie posiadam... Dowiaduje się wszystkiego od koleżanek.... Robią mi zdjęcia.... Mojego ubioru... Butów które w danym czasie mam na sobie... To bardzo przykre. Podpisują to ironicznymi tekstami typu,, ale style" ,,ona to ma gust"... Już niewiem w co się do szkoły ubierać żeby się nie czepiały... Jestem w niej bardzo wydziczona i cały czas nie opuszczam moich koleżanek. Wszędzie z nimi chodzę żeby się w miarę zasłonić.... Jestem bardzo wrażliwa więc jak widzę jedną z nich z telefonu w ręku namierzonym na mnie to odrazu mam łzy w oczach... Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Nie bądź taka cicha i pokorna. To tylko napędza dziewczyny, o których mówisz, w działaniu. Pamiętaj, że nikt bez pozwolenia nie może Ci robić zdjęć ani nakręcać żadnych filmów. Kiedy następnym razem zauważysz, że ktoś chce Ci zrobić fotkę albo kręci filmik, podejdź i zagroź, że zgłosisz wszystko wychowawcy, dyrektorowi szkoły albo pedagogowi, bo nikt nie ma prawa utrwalać niczego bez Twojej zgody. Zdaję sobie sprawę, że czujesz się zaszczuta, ale pamiętaj, że nie jesteś sama i nie bój się prosić innych (starszych) o pomoc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Nie ma innej rady jak zwrócenie się o pomoc do osoby dorosłej.Trzeba je trochę postraszyć bo inaczej nie przestaną.Zobaczyły osobę słabszą i wrażliwą i się znęcają.Ja będąc matką osobiście bym z nimi porozmawiała nawet z ich rodzicami a jeśli nie pomoże to do nauczyciela bym sie zwróciła.
Nie bój się musisz też sama się bronić i też im coś odpowiedniego powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Uważajcie, bo w szkołach coś robią gnębicielom... Uwaga do dzienniczka i do widzenia, dopiero jak dzieje się tragedia to wtedy nagle grono pedagogiczne się budzi.

Te dziewczyny naruszają Twoją prywatność, jedź po całej bandzie- do rodziców, powiedz im na czym polega problem, po tym do wychowawcy dla picu (bo i tak nic nie zrobi), by nie było, że "placówka nic nie wiedziała", a po tym policja i panienki mają problemy.

BTW Gimnazja to wylęgarnia patologii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...