Skocz do zawartości
Forum

To nie była ucieczka. Jak wytłumaczyć się?


licealista

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na ostatniej lekcji było wychowanie do życia w rodzinie. dziewczyny z mojej klasy sprawdziły w dzienniku elektornicznym czy jesteśmy zwolnieni z czegoś itd. Nie było siódmej lekcji w planie wogóle, 6 była matematyka . Zawsze gdy wdż nie było to było w planie przekreślone, a dzis nie było wogóle wpisane. Po 6 godzinie cała klasa skierowała się do szatni był tłok, duzo ludzi więc nie zwróciłem uwagi czy napewno wszyscy poszli do szatni. Razem ze mną ze szkoły wychodziło 15 osob z mojej klasy , i każdy poszedł w swoją stronę. To nie była ucieczka. jak sie okazało poźniej w szkole zostało 5 osób, które na tę lekcję poszły. najgorsze że mam nieobecnośc na 7 godz. lekcyjnej, tak jak większość klasy. Pytanie : Czy można to jakoś usprawiedliwić? Podobno ucieczek nie można, ale ja nie uciekłem tylko poszedłem na autobus wcześniej. Co powiedzieć wychowawczyni, gdy zapyta co sie działo ? Czy może przynieść usprawiedliwienie z ostatniej godz, z powodu wizyty u lekarza, wyjazd itd? W gimnazjum nigdy nie uciekałem, teraz nie chciałbym zeby miano do mnie pretensje. zdarzyło się pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza

Wyszedłeś ze szkoły wskutek nieporozumienia. Podobnie jak pozostałe osoby z klasy byłeś przekonany, że nie będzie 7 godziny lekcyjnej, czyli WDŻ. Okazało się jednak inaczej. Spróbujcie porozmawiać z wychowawczynią/wychowawcą na godz. wych. o tym, co zaszło i dlaczego doszło do nieporozumienia. Może uda się usprawiedliwić tę nieobecność. Jeśli nie, niech to będzie nauczka dla Ciebie, by następnym razem, kiedy nie będziesz pewny, czy lekcje są, czy ich nie ma, jednak zostać w szkole nieco dłużej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...