Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z rozstaniem?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Kilka dni temu zerwał ze mną chlopak. A mi na Nim zależy. Poznalam go w szkole, po kilku tyg. zaprop. mi związek, stwierdził ze jestem wyjątkowa. Zgodzilam się, był taki romantyczny. Ale po kolejnych tyg.NAPISAŁ ze musimy się rozstać bo nie jest gotowy na bycie z kimś, ze zasługuje na lepszego niż on. A ja nie chcę lepszego, mi zależy na Nim. Wszyscy mowia ze mu tez na mnie zalezy ale byłam jego 1 dziewczyna i nie ma pojęcia jak się "obchodzić" ze mną. Co mam robić? Chyba Go kocham :/

Odnośnik do komentarza

Nikogo nie da się zmusić do miłości. Podejrzewam jednak, że nie tyle Twój chłopak odkochał się, co jeszcze w ogóle nie dojrzał do poważnej relacji. Skoro po kilku tygodniach zaproponował związek, a niedługo potem zrywa znajomość, to wybacz, ale to nie jest dojrzałe. Zdaję sobie sprawę, że jest Ci ciężko, bo Ci na nim zależy, ale skoro on chce rozstania, nie narzucaj się mu, nie dzwoń, nie pisz. Możliwe, że zatęskni i doceni, kogo stracił, a jeśli nie, to najwidoczniej nie jest warty Twoich łez. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...