Skocz do zawartości
Forum

Przewidzenia czy guz mózgu?


Gość Oksytocyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam pewnien problem. Więc tak, od burzliwej kłótni z rodzicem coś we mnie pękło. Następnego dnia dosłownie ręce mi opadły, nie miałam nawet siły udawać uśmiechu. Następne kilka dni (do wczoraj) chodziłam bardzo wkurzona. Czuje się tez trochę chora, mam kaszel i te sprawy. Zaczęłam się przejmować bardziej tym co się ostatnio dzieje, mianowicie dosyć często widzę takie jasne plamki pojawiające się i znikające. Poza tym widzę czasem jakby przedmioty lekko falowały, czy "oddychały". Kiedy jestem trochę bardziej zmęczona potrafię po zamknięciu oczu nader realistycznie widzieć jakby na powiekach kształty ludzi, tez słyszę trochę jak do mnie mówią, ale w głowie. Do tego wczoraj miałam taki jakby paraliż senny ciała, a mój mózg jeszcze nie spał i jakieś 5 minut zajęło mi wykonanie jakiegokolwiek ruchu. Do tego często mam wrażenie ze widzę kogoś, coś za mną czy obok, tak jakby na krańcu pola widzenia. No i załóżmy patrząc na ziemie czasem wydaje mi się przez chwile ze to co widzę idąc jest czymś innym, np martwym ptakiem. Głosów nie słyszę, ale czasem lekkie szumy, choć nie wiem czy tak tez miałam wcześniej, bo tych przewidzen na pewno nie. Proszę o opinie

Odnośnik do komentarza

Nerwy potrafią płatać figle. To wszystko może być wynikiem zdenerwowania i tym, że od razu doszukujesz się chorób itd. Skupiasz się na tym, potęgujesz te nieprzyjemne doznania.

Kiedyś miałam kłopot z uszami, prawie nie słyszałam, za to miałam ogromny hałas w głowie. Słuch się poprawił, hałas pozostał. Lekarz powiedział, abym nie skupiała się na tym hałasie, nie myślała o nim.
Tak zrobiłam. Hałas ustał. Jednak dla ciekawości od czasu do czasu sprawdzam, czy on jest, czyli skupiam na nim uwagę. Natychmiast go słyszę.
Ty tak samo robisz. Skupiasz uwagę i to co ci przeszkadza, nasila się.

Najpierw popracuj nad psychiką, nad wyciszeniem się , panowaniem nad nerwami, a wszystko się poprawi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...