Skocz do zawartości
Forum

Ciecie i agresja


Gość samotna14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata jestem zona i zarówno matka 3 dzieci nie radzę se w niczym. Mam wrażenie ze jestem trochę zacofana bo dużo rzeczy nie rozumiem co się do mnie mówi.. Po porodzie 2 dziecka nie czuje się za dobrze.. Nie mam chęci do życia nic mi się nie chce wszystko mnie denerwuje to się nasiliło po porodzie 3 dziecka krzyczę o byle co śpię całymi dniami i jeszcze jestem senna mecze się bardzo szybko nie mam chęci na nic mało co wychodzę z domu bo mi się juz nie chce codziennie boli mnie głowa doszło też samookaleczanie się.. Chodziłam do psychologa ale czuje ze każdy jest przeciwko mnie i tez mam problem bo nie potrafię wyrazić uczuć na żywo jak rozmawiam w 4 oczy nie umiem psycholog powiedzieć o wszystkim Nic dla mnie nie ma sensu.. Nie mam przyjaciol ani nawet jednej a zawsze chciałam mieć jak każdy chyba ale chyba mi było tak pisane.. Jestem brzydka bezużyteczna gruba i nieudacznik życiowa nic mi nie wychodzi.:(

Odnośnik do komentarza

Treść Twojego posta jest dość sugestywna i może wskazywać na to, że masz depresję. Bardzo dobrze, że korzystałaś z pomocy psychologa, bo jej potrzebujesz. Powinna być to jednak pomoc systematyczna, np. w formie psychoterapii. Jeśli trudno Ci rozmawiać z terapeutą w cztery oczy i werbalizować swoje problemy, spróbuj je spisać na kartce tak, jak napisałaś tutaj na forum. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...