Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast krwawienia a ciąża


Gość kinga_123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tucha28

Witam mam 21 lat dzisiaj jest moj 24 dzien cyklu za 4 dni powinnam dostac miesiaczke. W dni plodne uprawialam stosunek przerywany 2 razy z przerwa 10 minut. Od paru dni czuje sie zneczona czesto bola mnie plecy i glowa, takze dosc czesto mam napapady zgagi, i chec wymiotmwania przewaznie wieczoren i z rana po przebudzeniu. pare razy dziennie odczuwam bol w pachwinach i z prawej strony brzucha i z lewej. dzisiaj rano zauwazylam na majtkach dosc duza ilosa lekko gestego bialego sluzu, nigdy wczesniej takiego nie mialam. Moj facet takze zauwazyl ze mam powiekszone piersi i bardziej widoczne na nich zyly, czuje sie jak bym byla wzdeta. tydzien po stosunku zrobilam test ale wyszedl negatywny. mozliwe ze zrobilam go za wczesnie. prosze o odpowiedz czy to moga byc objawy ciazy?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiulkaaa21

w tym mies kochaliśmy się z chłopakiem 3x ale nie bylo to (przynajmniej wg mnie w dni płodne) zawsze się zabezpieczamy, mój partner zawsze też kończy na zewnątrz. dziś jest 12dzień spóźnienia miesiączki, mam bóle piersi (zawsze bola mnie przed okresem ale tym razem nie jest to ten sam ból, sa nabrzmiałe i twarde), dodam że temp ciała nie miałam ostatnio wyższej niż normalna, nie mam żadnych objawów domniemanej ciąży, tydz temu miałam bóle podbrzusza wieczorem i byłam pewna że to już ale jednak nie dostałam, bolał mnie tez lewy jajnik więc doszłam do wniosku że to owulacja ale miesiączki nadal nie mam;/ dodam że od czasu do czasu pojawiają się białe bezwonne upławy .. czy jest podstawa do podejrzeń ciąży? wybieram się zrobić test ale się boję wyniku;/ prosze o szybka odp

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Nie każda kobieta, która zaszła w ciążę ma tego objawy i tak może być u Ciebie, skoro piszesz, że nie masz żadnych objawów domniemanej ciąży. Powinnaś zrobić test (10 dni os stosunku). Współżycie nawet w dni niepłodne może zakończyć się ciążą, ponieważ plemniki są w stanie przetrwać w śluzie kobiety nawet do 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Gość asia4884

witam 13 luty mialam miesiaczke prawidlowo 26 lutego powinnam miec owulacje .ale testy owulacyjne wyszly pozytywne 27 lutego ,i od tego dnia kochalam sie z mezem przed 26 lutym dostalam bole pod brzusza jak przed owulacja.ale jednak dzis jest juz 4 marca kuje mnie w lewym jajniku boli mnie glowa w skroni oraz mam zgage i jest mi czasami nie dobrze.czy jest mozliwosc zebym byla w ciazy ,czy to jest poprotu napiecie przed miesiaczkowe.i czy we wczesnej ciazy moze brzuch pobolewac tak jakbym miala dostac miesiaczke nadmieniam jeszcze ze bola mnie tez sutki od 2 dni ze sie nie da dotknac ich.prosze o rade.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość kinga_123

Witam... na zadane przez Panią pytanie odpowiadam , że nie przyjmuje ... teraz zamiast krwawien mam planienia takie jakby z krwi ale gęściejsze... niewiele tego... nic mnie nie boli... co to może być??Czy to może być ciąża

Odnośnik do komentarza

Witam :) Wczoraj kochałem się ze swoją dziewczyną (oboje mamy 18 lat), niestety po stosunku zauważyliśmy się, że prezerwatywa jest pęknięta na tyle, że nasienie mogło dostać się do pochwy. Moja dziewczyna miała 3 dzień miesiączki... Chciałbym się dowiedzieć jaka jest możliwość zajścia w ciążę ? Dodam, że długość jej cyklu wynosi ok. 29 dni. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Powinnaś pójść z tym do lekarza, gdyż tylko on przy bezpośrednim badaniu może jednoznacznie określić co Ci dolega i jak się z tym uporać. Jeśli miewasz dziwne krwawienia, które się długo utrzymują to nie zwlekaj, bo utrata krwi może doprowadzić Cię do anemii.

Odnośnik do komentarza

Przy nieregularnych miesiączkach wyliczanie dni płodnych i niepłodnych nie ma sensu. Musisz obserwować swoje ciało. Gdy masz lekko podwyższoną temperaturę i biały śluz to oznacza owulacje, a więc dni płodne.

Odnośnik do komentarza

Na test było za wcześnie, należy odczekać 10 dni, więc powtórz teraz test. Ciąża jest bardzo prawdopodobna, gdyż stosunek przerywany daje 0% pewności, że w ciążę się nie zajdzie, tym bardziej w dni płodne...

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiulkaaa21

tak wiem, ale zawsze staram się tak wyliczyc sobie dni aby uwzględnić ok 7 dni przed owulacją. Analizowaliśmy z chłopakiem ten mies i jest to dla nas dziwna sytuacja ponieważ nie wiem kiedy miało by dojść do zapłodnienia:/ zawsze po spr gumki nawet dla pewności czy jest cała:/ zrobiłam test wczoraj (czyli po równym 2tyg opóxnieniu a więc test jest wiarygody) i wynik był negatywny i póki co czekam na miesiączkę..

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Być może masz jakąś infekcję bądź inne zaburzenia jak zapalenie jajnika, skoro Cię boli. Tak czy inaczej warto skontaktować się z lekarzem. Brak miesiączki może być też skutkiem nadmiernego stresu bądź chociażby odchudzania. Jest więc wiele rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę analizując Twoją sytuację.

Odnośnik do komentarza

Witam ! dnia 11.09.2015r. bylam u ginekologa bo spozniala mi sie miesiaczka i dostalam luteine na wywolanie . dnia 19.0915r. kochalam sie z partnerem ktory doszedl we mnie . dnia 21.09.15r. dostalam miesiaczke . od dnia 1.10.15r. zaczelam mierzyc temperature ponownie i od tamtego czasu mam 37.5 stopnia goraczki a dzis mamy juz 2.11 ale miedzy czasie czyli 26.10.5r. wystapila dziwna miesiaczka , bardziej cos typu plamienie .. i trwala tylko 3 dni a nie 5. test ciazowy w dzien miesiaczki ujemny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...