Skocz do zawartości
Forum

nicość


Gość nicość1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę sensu. Nie widzę sensu w przyszłości. Nie widzę przyszłości. Mam dosyć udawania, że jest ok, że daję radę. Sztucznego uśmiechu podczas gdy w środku czuję otchłań.
Mam dosyć słuchania rad, że czas przyniesie ulgę. Nie przynosi, jest jeszcze gorzej. Chciałabym zatrzymać uczucia, zabić je w sobie. Uciszyć myśli, które przypominają o Nim, o tym co stracone, o tym, że szczęście odeszło, a został ból. Wiem, że ludzie radzą sobie z gorszymi rzeczami. Mają wolę walki i idą dalej. Próbowałam, ale mam coraz mniej sił na to wszystko, nie widzę sensu.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że Twoje obniżone samopoczucie i poczucie braku sensu życia wynika z rozstania z kimś, kto był dla Ciebie ważny. Ile czasu minęło od zakończenia tej znajomości? Napisałaś, że nie masz już sił, że nic nie pomaga, a upływający czas sprawia jedynie, że ból się nasila. Czy korzystałaś z pomocy psychologa? Jeśli sama nie potrafisz uporać się z doświadczeniem rozstania, rozważ możliwość skorzystania ze wsparcia. To żaden wstyd. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Minęło 5 miesięcy, ale wciąż miałam nadzieję. wczoraj dowiedziałam się, że On ułożył już sobie życie, jest szczęśliwy. A ja oszukiwałam samą siebie bo podświadomie już dawno wiedziałam, że to koniec.
Chodziłam na terapie 3 miesiące. Przestałam płakać w pracy, jadąc samochodem. Nauczyłam się lepiej grać, udawać na zew, że jest Ok, że sobie radzę. W środku jednak coraz większa pustka i myśl, że już nikt mnie nie pokocha, bo nie da się mnie kochać. Ja już nigdy nie pokocham. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Nie mam już pieniędzy na terapię, a godziny przyjmowania z NFZ wypadają najczęściej wtedy kiedy jestem w pracy. Chcę wyłączyć uczucia, ale nie potrafię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...