Skocz do zawartości
Forum

Nabrzmiałe, bolesne, twarde piersi i brak okresu a ciąża


Gość kasiaqwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiaqwerty

Witam serdecznie! Mam ogromną prośbę o porade. Mam 24 lata od jakiegoś czasu staramy się z męzem o dziecko. Nie wiem ile juz testów zrobiłam od tamtego czasu dlatego nie chce sie nakrecac. Otóż sytuacja wygląda następująco. Moje cykle są nie regularne. 20 stycznia miałam okres, w lutym nie pokazał się w ogóle, a teraz dostałam 01 marca, dzień wcześniej pojawiła się biegunka, bóle brzucha i trwa juz około 5 dni. Nie podejrzewam, że jedzenie spowodowało mój stan, chociaż różnie to bywa. Teraz staram się praktycznie unikać jedzenia, by nie spowodować biegunki. Do tego towarzyszą mi mdłości oraz refluks bez wymiotów. Piersi są bolesne i twarde przy dotyku, ale uczucie to jest do wytrzymania. Temperatura jest podwyższona w granicach 36,9-37,1ale tez nie zawsze a przed okresem nawet wyższą miałam. Chcę zaznaczyć, że ogólnie mam niskie ciśnienie i moja temperatura zwykle sięga ledwo do 36,5. Pytam czy mam powody do zrobienia testu? Nie chcę przeżywać kolejnego rozczarowania takie to nie przyjemne uczucie. Mam juz tego dosyć, proszę mi wierzyć byłam juz na kilku wizytach u różnych lekarzy, ale mam wrażenie, że nie traktują mnie i moich problemów poważnie, tak jak bym nie wiadomo po co do nich poszła. Wiem, że człowiek często szuka w sobie objawów żeby mieć jakąś nadziję: " a może tym razem się udało". Proszę o poradę i z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Krwawienie może pojawiać się również w ciąży, więc to, że wydaje Ci się, że dostałaś okres wcale nie musi dyskwalifikować ciąży. Rozumiem, że masz już dosyć rozczarowań, ale chyba nie masz wyjścia - musisz sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaqwerty

Niestety wczoraj sprawdziłam i test wyszedł negatywnie. To moje kolejne rozczarowanie chociaz nadzieja pozostała: " a moze test się pomylił, ale to chyba wątpliwe po tak długim czasie". Biegunka na szczęście ustała i to uczucie mdłości też.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...