Skocz do zawartości
Forum

Czy da się kogoś pokochać na siłę?


Gość G...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy da sie pokochać kogos nie w swoim typie .Dobry mily wykazuje duże zainteresowanie .Mam syna nie x nim..akceptuje go i sie z nim bawi.Chce być z nami ale nie jest za ładny nie wiem czy potrafię go pokochać?czy to możliwe .Czy szukac kogos kto będzie mi się podobal a nie będzie dobry eh pomóżcie proszę .

Odnośnik do komentarza

Jeśli możesz sobie wyobrazić seks z tym panem, to masz szansę.
Jeśli sama myśl cię odrzuca, to może być tylko dobrym przyjacielem.
Zależy też , na ile ty lubisz seks.

Skoro masz syna i jesteś sama, to musiałaś się już sparzyć na miłości. Czasem lepiej wybrać głową, niż ....
Oczywiście, najlepiej połączyć jedno z drugim. Jednak w życiu nie zawsze udaje się to, co byśmy chcieli. Rozsądek w wyborze też się przydaje, o ile wcześniej sami zaakceptujemy taki wybór i podejmiemy świadomą decyzję.

Odnośnik do komentarza

Nie da się zmusić nikogo do miłości.Czasem miłość przychodzi później i też można pięknie żyć.Ale samą miłością nie da się przeżyć potrzena jest lojalność i szacunek do drugiej osoby.Może daj sobie czas a jemu nic nie obiecuj.Sama z czasem zobaczysz czy mozesz z nim być.Kiedy ktoś jest dobry i miły to wygląd nie ma znaczenia.Ale sama musisz to poczuć nic na siłę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...