Skocz do zawartości
Forum

tak zle jeszcze nie bylo


Gość margaretka1986

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margaretka1986

mam depresje i uzaleznienie od internetu.
w przeszłości miewalam rozne dolki, ale teraz jest strasznie, lzy nie raz cisna mi sie do oczu, a mysli ze moi bliscy zasluguja na kogos lepsze niz ja staly sie mysla przewodnia
pomimo ze zle sypiam najchetniej nie wstawalabym z lozka... jak juz wstane to marnuje czas przed komputerem i tak w kolko
od kilku miesiecy jestem bez pracy co mnie doluje jeszcze bardziej. usiluje cos sama zdzialac ale efekty sa mizerne co tez nie zacheca do wysilku i finalnie zamiast pracowac wiecej i ciezej uciekam przed kompa.
ludzie w okolo pomagaja mi np w splacie kredytu na mieszkanie, ale nie mam odwagi z nimi porozmawiac o mojej glowie. zawsze sobie radzilam a teraz.
juz ten wpis jest dla mnie mega trudny od kilku tygodni sie za niego zabieram

prosze... sama nie wiem o co. o cud chyba ale takowych nie ma

Odnośnik do komentarza

wspolczuje. uzaleznienie od internetu zwalcz np obowiazkami domowymi. Zamiast siedziec na fb, pomysl co jutro zalozysz na siebie, zrob pranie. Itak itak czas Ci zejdzie, a zrobisz cos pozytecznego. Poza tym wyobraz sobie ze nie ma czasu juz naprawic wszystkiego, i pomysl ze jednak ten czas masz teraz - masz wlasny wybor - robie to co nalezy, czy siedze na kompie? Sluchaj sie wlasnych zasad, umilaj zycie by bylo jak najprostsze.

Odnośnik do komentarza

margaretka1986, jeśli wiesz, że masz depresję i cierpisz z powodu uzależniania od Internetu, powinnaś jak najszybciej skonsultować się z psychoterapeutą i/lub psychiatrą i rozpocząć leczenie. Podejrzewam, że jeden problem nałożył się na drugi i wzajemnie się napędzają. Nie bagatelizuj swojego pogarszającego się samopoczucia i skorzystaj z pomocy. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...