Skocz do zawartości
Forum

Prosze o diagnoze


Gość Rafal00

Rekomendowane odpowiedzi

Brak tożsamości, nie możnośc wybrania sobie miejsca pracy i rodzaju pracy przez co jestem bezrobotny. Powtarzanie codziennie tych samych czynności. Siedzo oczywiście tylko w domu. Ogólnie każdy dorastający żyje tak by się jak najbardziej dystansować od domu rodzinego i rodziców, budować swój świat a ja na odwrót. Do 21 roku życia praktycznie żyłem poza domem mama tylko dzwoniła do mnie i pytała się gdzie ja jestem a ja siedziełem a to u tego czy tamtego, lub gdzieś byłem. Nagle dopadło mnie jakieś załamanie pamiętam, że żyje tak że praktycznie poza domem, u obcych czuje się jak w domu i jak by tam była moja prawdziwa rodzina. Od tamtej pory siedze tylko w domu, nie wiem kim jestem i kim mam być, jak znajde się w jednym pomieszczeniu z mamą to albo wychodze albo jak chce coś powiedzieć do niej to najpierw w głowie mówie to sobie różnymi wersjami a na koniec i tak mówie sobie że nie warto lub jak już coś powiem to czuje się jak bym wcale nie chciał tego wpowiedzieć. Ciągle czuje narastające napięcie w głowie które niwelume wieczorem jakimś drinkiem większym albo tabletkami na ból głowy jak urośnie mi w głowie taka bańka aż czuje łupanie nad potylicą z tyłu głowy i tylko siedze i masuje skronie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...