Skocz do zawartości
Forum

Rozmowa z wyimaginowaną osobą


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pół roku towarzyszy mi problem. Rozmawiam z osobą, która nie istnieje. Widzę go, słyszę, czuje. Często zdaje mi się, że mnie obserwuje, lub czuje, że dotyka mnie. Nie robi mi nic złego tylko przeszkadza w odrabianiu lekcji, lub spaniu. Czasem mam go dość, ale nie umiem się go pozbyć. Zwykle jak odwracam głowe widzę cienie, lub słysze szmery. Czy mogę się tego pozbyć?

Odnośnik do komentarza

Mam 15 lat, widzę go od czerwca, a słyszę od pół roku. Nie zażywam żadnych środków odurzających. Często towarzyszy mi niepokój i czasem myśli samobójcze. Zwykle powód po przemyśleniu wydaje mi się banalny. Trudno mi wypisać wszystkie dziwne objawy, bo do niektórych odczuć przyzwyczaiłam się i zapomniałam, że to nie jest normalne, tak jak np. przytulanie się do osoby na ulicy, której w rzeczywistości na tej ulicy nie ma. Kiedyś rozmowa z nim nie była możliwa, bo nie reagował na moje słowa, jednak teraz mogę z nim normalnie prowadzić rozmowę i dowiaduje się o nim nowych ciekawych faktów, jednak w codziennym życiu jest to uciążliwe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...