Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w dni płodne a ból brzucha, kłucie jajników i wzdęty brzuch


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Kochałam się z mężem 19.09 i zgodnie z kalendarzykiem, rozpoczynały się wtedy moje dni płodne (ostatni okres 10.09-14.09, cykle od 26-30 dni). W ciągu następnych dni bolał mnie brzuch/podbrzusze oraz czułam kłucie po stronie jajników. Do tego doszedł gęsty, biały śluz, którego jest dość sporo. Wczoraj natomiast zauważyłam wzdęty brzuch i czułam się jakby mi ciążył. Czy mogą to być pierwsze objawy ciąży? Jak mogłabym ją szybko potwierdzić? Czy ultraczułe testy ciążowe są rzetelne?

Odnośnik do komentarza
Gość Pytająca26

Dziękuję za odpowiedź. Czytałam gdzieś na forach, że duże ilości takiego śluzu mogą być oznaką ciąży. Chciałabym jeszcze zapytać czy takie aptekowe testy również są w stanie wykryć wczesne stadium ciąży? Czytałam informacje o takich "ultraczułych", ale oczywiście moich wątpliwości nie muszą wcale tak błyskawicznie rozwiązać. Wolałabym wiedzieć o ciąży tak szybko jak tylko by się dało - leczę się na niedoczynność tarczycy i palę papierosy, które najzupełniej w świecie lubię. Wyjątkowo z mężem się ostatnio nie zabezpieczaliśmy i nie wiem czy mam już się szykować na zmianę stylu życia czy dać sobie na razie spokój.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...