Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić Sb z amputacją pomocy


Gość Amtutowany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amtutowany

Witam mam 18 lat 9 września 2015 miałem wypadek na praktykach gilotyna uciela mi paliczek dalszy palca wskazującego w prawej ręce nie dosyć ze rana się do dobrze goi to nie potrafię sobie z tym poradzić gdy na to patrzę to wpadam w szał i agresję nigdy tak się nie zachowywalem jestem juz nieznośny sam dla siebie pomóżcie proszę!

Odnośnik do komentarza

Myślałem że straciłeś rękę czy nogę..przez myśl przemknęło mi, że może pół twarzy..
Wybacz, nie potrafię przejąć się twoim "paliczkiem"
Jesteś wściekły, ale pomyśl sobie - co to za szczęście, że nie ucięło mi całej ręki!!

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie doświadczasz czegoś na kształt bólów fantomowych (boli coś, co nie istnieje). Bardzo mi przykro, że straciłeś część palca, ale musisz z tym żyć. Od wypadku minęło mało czasu, to dla Ciebie nowa, trudna sytuacja, ale jestem pewna, że z czasem będzie lepiej i nauczysz się z tym żyć. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Pomimo ze Cie nie znam jakos bardzo sie przejelam i az spojrzalam na opis dloni zeby sobie przypomniec do ktorego miejsca siega ten palczek dalszy.
Jak czytam ta date- 9 wrzesnia- to sobie pomyslalam- 20 dni minelo od tamtej chwili ktora byla jak godzina Zero dla Twojego dalszego zycia. Zycia ze stratą.
Strasznie mi przykro, ze tak sie stalo na tych cholernych praktykach.
Faktycznie- najpierw myslalam ze chodzi o np noge,
ale tutaj mimo wszystko nie zastosowalabym pocieszania na zasadzie wartosciowania i porownan.
Straciles czesc palca do nasady paznokcia czy caly paliczek?
Mam nadzieje ze bedzie tek jak napisala Pani psycholog- ze z czsem przyzwyczaisz sie do tej sytuacji. Jezeli rana dobrze sie nie goi to idz do lekarza, nie zaniedbuj tego.
Pozdrawiam serdecznie i zycze sily i cierpliwosci. daj sobie czas.On nie tylko doslownie "goi rany"
no i faktycznie- mimo wszystko moglo byc gorzej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...