Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a różne testy ciążowe


Gość Zagubiona2112

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zagubiona2112

Miesiączki mam nieregularne ale zazwyczaj około 33-37 dni . Ostatnią miałam 3 sierpnia , od 17.08 robione testy owulacyjne, pozytywny wyszedł 21.08. Wszystko zrobiliśmy książkowo. Dzisiaj jest 56 dc a @ jak nie było tak nie ma. Od jakichś 2-3 tygodni mam pobolewania w podbrzuszu (takie jak zawsze podczas okresu) i całą masę śluzu (nigdy nie miałam takiej ilości) . Biegam do łazienki bo myślę że to już @ przyszła a tu ani śladu krwi oprócz ogromnej ilości białego śluzu. Temperaturę zaczęłam mierzyć od paru dni codziennie rano w pochwie i utrzymuje się na poziomie 36,9-37. Wiem, że to nie jest miarodajne ale kiedyś mierzyłam też przez jakiś okres i była zazwyczaj 36,4. Pezedwczoraj rano zrobiłam test siusiany i wyszły 2 kreski . Szczęśliwa pobiegłam na betę a tam wynik poniżej 2  Wieczorem znowu test siusiany delikatna druga kreska, dzisiaj rano test - jeden negatywny, jeden pozytywny . Już sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. . Czy beta mogła się mylić? a może to bardzo wczesna ciąża dlatego ten dzisiejszy np pokazał negatyw.? Dodam, że wszystkie pozytywne są firmy pre-test i druga kreska pojawia się w ciągu 3 minut.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...