Skocz do zawartości
Forum

Lęki po gwałcie u nastolatki


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię NIkola i ponad rok temu prawie zostalam zgwalcoa. Chodzilam do psychologa, ale 2 miesiące temu zakonczylam terapię. Mialam chlopaka, ktory mnie w tym wspierał ale przezm oją glupote od miesiąca nie jestesmy juz razem. Od tego momentu sni mi się po nocach, ze ktos mnie gwałci, budzę się w nocy, mam mysli samobojcze i chęć do powrotu mojego nałogu - cięcia się. Nic mi nie wychodzi. W szkole slabe oceny, brak chęci do wszystkiego... Nie wiem co mam robic. Nie powiem nic mamie...

Odnośnik do komentarza

Witaj Nikola!

Jeśli Twój stan emocjonalny bardzo się pogorszył, masz myśli dotyczące autoagresji, spadła Ci motywacja do nauki, miewasz koszmarne sny dotyczące gwałtu, to powinnaś porozmawiać na ten temat z kimś, komu ufasz. Napisałaś, że nic nie powiesz mamie. Myślę jednak, że mama mogłaby Ci bardzo pomóc. We dwie łatwiej znaleźć rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu. Nie ignoruj objawów, jakie u siebie zaobserwowałaś. Być może znowu konieczne będzie skorzystanie z pomocy specjalisty. Porozmawiaj z kimś, kto może Ci pomóc i na kim możesz polegać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...