Skocz do zawartości
Forum

Biały, gęsty i nierozciągliwy śluz z pochwy


Gość Ola11

Rekomendowane odpowiedzi

2 dni temu kochałam się z chłopakiem stosunkiem przerywanym. Dzisiaj pojawił mi się biały śluz, gęsty, nierozciągliwy. Co to może oznaczać ? po stosunku chłopak chciał wytrysnąć ale podobno mu się cofnęło. Po kilku minutach znowu wszedł we mnie. Czy mogłabym być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza
Gość konwalianka

Witaj, uprawiając seks zawsze jest ryzyko zajścia w ciążę. Nie bez znaczenia jest moment cyklu w jakim doszło do stosunku. Jeśli to dni płodne, to ryzyko oczywiście istnieje. Plemniki znajdują się także w płynie przed wytryskiem. Aby mieć pewność czy doszło do zapłodnienia wykonaj test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam, okres miałam 20go maja przez 5dni, 6go dnia cyklu wspolzylam z chlopakiem (stosunek przerywany), dwa razy bo po jakis 15min od momentu umycia wspolzylismy jeszcze raz. 9go dnia cyklu rowniez byl stosunek przerywany. cykle mam raczej regularne co 29dni. jakie jest prawodpodobienstwo,ze zaszlam w ciaże? dni płodne wychodziłyby dnia 11-18,a ja tydzien po okresie juz źle się czułam. Bolą mnie mięśnie,piersi,mam niebieskie żyłki na nich i na nogach,bok brzucha. Wczesniej bolał mnie tez prawy jajnik i podbrzusze,ale na razie sie to uspokoiło.

Odnośnik do komentarza
Gość madziaa91

witam, od ostatnich kilku miesięcy (4-5) miałam dosyć regularne cykle tzn 28-30 dni. w tym miesiącu ok 24 dc pojawił się u mnie śluz zabarwiony krwią, widoczny tylko przy podcieraniu. następnego dnia miałam już normalny biały śluz, po dwóch dniach znowu pojawił mi się śluz zabarwiony krwią i tak na zmianę do teraz czyli troszkę ponad tydzień. dodam że mam biały nierozciągliwy śluz. jeśli mój cykl miałby być taki jak poprzednie to dodam że okres spóźnia się ok 5 dni. dzisiaj z ciekawości zmierzyłam temperaturę, i wynosi 37.2, wcześniej nie mierzyłam więc pewnie to nie będzie zbyt przydatna informacja. nie wiem co mam myśleć, kierować się bardziej w stronę ciąży czy to po prostu jakieś zaburzenia hormonalne czy też opóźniona owulacja?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...