Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego Ona to zepsuła ?


lete84

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka Iza,zaproponowała wycieczki rowerowe. Wyznaczała fajne trasy. Tematy rozmów;głownie muzyka, (wymiana CD),o moich wierszach,gra w SCRABBLE. Zaczęła pytać o sprawy intymne. Zwierzyłem się że jestem prawiczkiem,ale nie szukam dziewczyny,i że mamusia też jest przeciwna. Po 2 miesiącach mówi mi "Kamil takie spotykanie jest dziecinne". Szok! Myślałem że będziemy przyjaciółmi,a Ona mi że już czas bym poznał co to kobieta. Obraziłem się, Foch (już 4 lata),nie odzywam się do Niej,choć czasem się mijamy.Jak Ona mogła? Miałem wtedy 27 lat,Ona 29.

Odnośnik do komentarza

dla mnie to bardziej smieszne niz straszne :) poza tym gratuluje prawictwa.. sama wole prawiczkow poprostu bardziej mnie pociagaja :) A ta dziewczyna Iza to moim zdaniem oczekiwala nie przyjazni, a milosci i pewnie chciala wkoncu z Toba to zrobic xD

Odnośnik do komentarza

Jest szok, zgadza się, ale nie z tego powodu co koleżanka stwierdziła tylko dlatego że matka ma tak duży wpływ na Twoje prywatne życie. To nawet nie da się nazwać patologią bo to jest coś znacznie głębszego! Widać że chcesz mieć dziewczynę jednak jeśli nie rozluźnisz tych ciasnych więzi z matką to ten stan będzie trwać i trwać...

Odnośnik do komentarza

Szok,z tego powodu,że to Ona chciała jeździć rowerami (ja też,ale to Jej pomysł),a potem mówi że to "dziecinne",a ja nigdy Jej nie mówiłem że,będziemy parą,nawet Jej nie dotknąłem,a Ona do mnie "nie bój się ja cię wszystkiego nauczę". Wiedziała że nie szukam takich rzeczy,a mimo to nie wystarczyły Jej miłe rozmowy-przykro mi. Mamusia mówi "nie potrzebujesz tego poznać""to żaden wstyd".

Odnośnik do komentarza

Albo ktoś z nas zażartowal dając taki wpis albo co?
Rzecz miała miejsce 4 lata temu i jeszcze ja przeżywasz? Przecież nie jesteś zainteresowany "tymi" rzeczami, to po co pisać o nadziejach koleżanki. Minęły 4 lata to pewnie przebolała już swój falstart. No chyba, że Ty jednak śmiesz mamusi zdanie z lekka podważyć to kieruj sie w stronę nowej znajomości, tamta przeszła ci koło nosa 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...