Skocz do zawartości
Forum

Stosunek analny a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu uprawialam seks analny z moim chłopakiem. Mój chłopak skończył "we mnie" i doszło do wytrysku. Niestety wyczytalam po wszystkim, ze seks analny wcale nie oznacza braku możliwości ciąży. Chciałabym dowiedzieć się jakie jest prawdopodobieństwoc ciąży po seksie analnym. Dodam jeszcze, ze korzystam z aplikacji "mój kalendarz" i według niej od czterech dni (w trakcie stosunku) skończyły mi się dni plodne. Poza tym zaraz po jego wytrysku poszłam do łazienki i wytarlam odbyt trzymając pochwę, żeby nic się do niej nie dostało, następnie obmyłam odbyt. Będąc nad ubikacją zmusilam się i poczułam ze wyszła ze mnie sperma, wytarlam, znów obmylam i wytarlam i powtorzylam to jeszcze raz. Za jakieś pół godziny poszłam się umyć całkowicie. Dzisiaj cały czas czuję jakby jakąś zmianę w sobie, ciągle oddaję mocz i tak jakby jestem bardzo "ciasna" w pochwie. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Ponieważ odbyt jest dosyć blisko położony pochwy, to sperma wyciekając z obytnicy siłą grawitacji, zahacza o wargi sromowe i choćby jeden plemnik, jak dostanie się na śluzówkę wargi, zap.... jak węgorz do góry do macicy na spotkanie z jajeczkiem, by po ok. 5-ciu dniach dać ciążę.
Moja droga "debilko", anal nie jest antykoncepcją, a jest dewiacją, niedość że śmierdzącą, to szkodliwą dla zdrowia, gdyż można nabawić się brodawczaka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...