Skocz do zawartości
Forum

Negatywny wynik testu przy objawach ciąży


Gość Tucha28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tucha28

Witam chcialabym sie zapytać czy mogę podejrzewać ciąże. mam 21 lat jestem w 23 dniu cyklu za tydzień mam dostać miesiączke, w dni plodne kochałam się z facetem bez zabezpieczenia 2 razy pod rząd stosunek przerywany. teraz czuje się osłabiona mam ochotę wymiotować ale nie mogę, odczuwam wieczorami straszne bóle raz z prawej strony a raz w lewej strony brzucha. także bolą mnie jajniki. dzisiaj rano Zauwazylam na majtkach dość dużo białego trochę gestego służu. zaniepokoiło mnie to ponieważ śluz u mnie nigdy taki nie był. także mam napady zgagi, przeważnie w nocy. mój facet także zauważył że mam powiększone piersi i bardziej widoczne żyły na piersiach, mam dziwne uczucie w brzuchu tak jakbym była głodna ale nie jestem bo nie mam ochoty jesc. tydzień po stosunku zrobiłam test wyszedł negatywny może zrobiłam go że szybko. proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Powtórz test w dniu spodziewanej miesiączki, wtedy wynik będzie najbardziej wiarygodny. Stosunek przerywany nie chroni przed ciążą. Jeśli odbyło się to w dni płodne to jak najbardziej mogło dojść do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem otóż robiłam dwa testy ciążowe i wyniki były negatywne. Ostatnią miesiączkę miałam 28 czerwca, a 10lipca miałam plamienie około godziny i od tamtej pory miesiączka się nie pojawia, od 3 dni pobolewają mnie piersi i zauważyłam powiekszone brodawki a także niebieskie żyłki na nich,lekki ból w podbrzuszu który trwa chwilę i znika, częste bóle głowy a także pleców. Czy mogę być w ciąży? Czy test mógł nie wykazać ciąży? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...