Skocz do zawartości
Forum

Twardy brzuch w 25 tyg. ciąży i słabe ruchy dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w 25 tyg. ciąży. Mój brzuch od pewnego czasu jest cały czas twardy. Nie mam skurczów, plamienia ani nie boli mnie. Dodam że ruchy dziecka są słabe, chodź w 22 tygodniu dzidziuś kopał mnie jak szalony i bardzo to czułam. Boję się czy wszystko w porządku a wizytę u lekarza mam dopiero za 3 tyg. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

ja bylam w 39tyg ciazy mialam czas do porodu..tego dnia odczuwalam bardzo slabe ruchy synka..co bylo mi to dziwne bo synus calymi prawie ze dniami dawal o sobie znac..nie zastanawiajac sie pojechalam do szpit Pan Dr zapytal co mnie sprowadza wiec odp ze slabo czuje ruchy dziecka odparl ze bardzo dobrze zrobilam przyjezdzajac.nic zlego sie nie dzialo a ze bylam w terminie.na drugi dzien urodzilam

Odnośnik do komentarza

Po wizycie u lekarza okazało się że twardniejacy brzuch w moim przypadku spowodował bardzo niski poziom potasu. Jak wiadomo muszę go przyjmować, zwiekszone mam również dawkowanie magnezu z 2 tabletek (Magne b6) na 4, a w razie ponownego i dlugiego twardnienia zastosowac 1 tabletke nospy.No i jak wiadomo zero glaskania i masowania brzusia :( ale dobrze ze to nic poważnego, a co do ruchów to lekarz powiedział mi wtedy na wizycie ze nic złego się nie dzieje ponieważ dzidziuś był tak ustawiony ze po prostu ich nie odczuwalam. Za to teraz moje małe słoneczko nadrabia zaległości i nawet potrafi o 4 w nocy obudzić mnie kopniaczkiem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...