Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia zamiast okresu a ciąża


Gość majka001

Rekomendowane odpowiedzi

Gość urszula9

Czy współżyłaś w ostatnim czasie? Czy współżyłaś w dni płodne? Czy używasz jakiegoś zabezpieczenia? Brązowe plamienie może świadczyć o infekcji. Z drugiej strony, czerwone plamienie może być implantacyjnym. Podajesz za mało szczegółów, aby można było powiedzieć coś konkretniej. Myślę, że powinnaś udać się do lekarza na badanie cytologiczne. Wcześniej zrób może test ciążowy. Jeśli go nie zrobisz to od ewentualnej ciąży zacznij rozmowę z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Gość marysia90

Witam, mam 20 lat. Proszę o pomoc i udzielenie mi chociaż wstępnej informacji czy jest to możliwe, że jestem w ciąży...?? Z chłopakiem współżyłam a takiej zasadzie, że tylko ja się zabezpieczałam, on zawsze dochodził do końca. Przez ok.2 lata brałam tabletki antykoncepcyjne. W dniu 21 stycznia br. brałam ostatnie opakowanie tabletek (brałam tabletki ). Po miesiącu dostałam miesiączkę po 30 dniach. W tym miesiącu miesiączka spóźnia mi się już 6 dni. Z chłopakiem kochamy się od stycznia na takiej zasadzie, że zawsze chwilunię przed dojściem wychodzi, jednak zdarza się tak że jest już na takim poziomie, że wyciąga w ostatniej chwili. Od miesiąca jestem senna, z apetytem jest różnie. Mierzyłam sobie temperatura w pochwie wynosi 37.4 stopie C. , zamiast okresu mam takie dziwne plamienie białe, ciągnące, lepkie. Mam także takie bóle w brzuchu jak na okres, ale nic. (nie sa silne). Wiem, że 6 dni spóźnienia to jeszcze nic,ale jednak się troszkę zamartwiam. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam pytanie, Ostatni raz kochalam sie z facetem 29 sierpnia pozniej oczekiwalam okresu ale nie przyszedl Po 5 dniach dostalam plamienia 3 dniowego Po jego ustaniu (minelo 2 dni)zrobilam sobie test ciazowy i wyszedl negatywny Na ile wynik jest wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...