Skocz do zawartości
Forum

co ja mam zrobić? tak mi na nim zalezy..


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu nie układa mi sie z chłopakiem, jesteśmy razem juz rok, nadal go kocham ciagle tak strasznie mocno i mi na nim zalezy jak na nikim innym, jest dla mnie najważniejszy i za nic w świecie nie chce go stracić.. a więc ostatnio zobaczylam ze wobec mnie sie zmienil, ze jest juz inny, ze nie okazuje mi tego ze mnie kocha tak jak wczesniej, przyznal mi ostatnio z podoba mu sie inna i nie moze przestac o niej myślec, strasznie mnie to zabolało i boli dalej ale jest dla mnie tym jedynym i powiedzialam że jestem w stanie mu to wybaczyć i zapomnieć ale musze wiedzieć czy on tego chce, czy chce zeby bylo jak dawniej na co ciagle odpowiada mi, że nie wie. Twierdzi, że mnie kocha, że jestem dla niego 'najlepsza' i ze nie chce mnie stracic ale nie kest szczesliwy .. co ja mam zrobic w takiej sytuacji? juz sama noe wiem co mam myslec, co robic.. nie chce go stracić bo nikt nigdy dla mnie tyle nie znaczył co on, nie poradziłabym sobie ze stratą jego.. prosze o jakąs rade, pomoc :/

Odnośnik do komentarza

niezapominajxd, mam wrażenie, że to nie jest Twój pierwszy post na tym forum, bo już wcześniej czytałam wiadomość podobnej treści. Sytuacja nie jest prosta, ale przede wszystkim musisz się zastanowić, czy jesteś w stanie być z kimś, kto otwarcie Ci powiedział, że fascynuje go inna dziewczyna? Skąd wiesz, czy ta fascynacja mu mnie? A nawet jeśli przestanie podobać mu się tamta dziewczyna, to czy będzie angażował się w Waszą relację? Nie zdołasz kochać za dwoje. By związek mógł się rozwijać, muszą chcieć tego oboje partnerzy. U Was jest problem, bo o ile Ty twierdzisz, że bardzo Ci zależy, że jesteś w stanie wszystko wybaczyć partnerowi, o tyle on zachowuje dystans. Porozmawiajcie ze sobą szczerze i ustalcie, jak ma wyglądać Wasza relacja, czego od siebie wzajemnie oczekujecie. Mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć wspólne rozwiązanie. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...