Skocz do zawartości
Forum

To dziwne...


Gość Lili1234

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Mam 12 lat.. Jak wiecie niedawno skończyły się wakacje... wczoraj wieczorem miałam totalnie zły chumor ( pod wieczór) moje koleżanki gadamy sobie razem na czacie ja jakoś nie uczestniczylam w tej rozmowie i poczułam się taka samotna - mam przyjaciółkę.. dzisiaj w szkole też płakałam.. dziewczyny chciały wiedzieć o co chodzi... Jeszcze jedno..- jeszcze niedawno nie miałam ochoty na spędzenie czasu z rodizcami a teraz nie wiem czuje się samotna opuszczona.. Płakać mi się chce nie wiem co mi jest. Błagam pomocy

Odnośnik do komentarza

Witaj Lili!

Przez Internet nie zgadnę, dlaczego płaczesz i masz zły humor. Być może rzeczywiście ma to związek z zakończeniem wakacji i koniecznością powrotu do szkoły? A może coś ostatnio się stało, co mocno przeżyłaś, dlatego masz gorsze samopoczucie? Jeśli dopadają Cię takie chwile, że czujesz pustkę, samotność chce Ci się płakać, porozmawiaj o tym z kimś bliskim, komu ufasz, np. ze swoją przyjaciółką albo mamą. Na pewno Cię wysłuchają i postarają Ci się pomóc albo poprawić Ci humor. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...