Skocz do zawartości
Forum

czy tylko ja się tym przejmuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17l. Mój chłopak 19l. Do szkoły chodzi zaocznie (kończy ją w ten sposób). Jest dla mnie na prawdę bardzo dobry. Nigdy mnie nie obraził ani nic z tych rzeczy. Czasem przeszkadza mi wiele w jego zachowaniu ale to są rzeczy malo istotne zazwyczaj. Większy problem mam tym co "myślą o nim i o nas inni". Zrobi cos źle, powie cos tak itd. Przykladowo:Gdzieś pol roku temu była sytuacja, że Bylismy na imprezie. Troszke więcej wypił i była sytuacja taka ze miał sprzeczkę z pewnym chłopakiem(kolega organizatora). Organizator później miał pretensje do A. Że zrobił cos tak czy tak. Wstydze się za to, za niego chociaż w gruncie rzeczy ne wiem kto był.bardziej winny. Moj chłopak nie jest święty wiec jego winy nie mogę wykluczyć. Ale mniejsza.
Bardziej w tym pytaniu chodzi o to ze zauważyłam ze zwracam bardziej uwage na to co myślą OA inni niż co myślę o nim ja.zawsze go porównuje np. Do chłopaka siostry ciotecznej. Jak a. Wyjdzie gdzieś z chłopakami i np. Kiedyś zrobili cos głupiego to na pierwszym MSC. Jest to ile ludzi o tym wie. Czy taki wstyd w związku za kogoś jest normalny w takich sytuacjach? I czy powinnam aż tak się przejmować tym wszystkim? Bo mam wrażenie ze innych obchodzi to tyle co nic a ja się przejmuje i biorę to do siebie..

Odnośnik do komentarza

Ludzie gadali, gadają i będą gadać, dlatego ich opinią bym się nie przejmowała. Najważniejsze, żebyś Ty razem z partnerem się dogadywała, znalazła wspólną płaszczyznę porozumienia. Twoje zdanie o nim jest najważniejsze, bo jest to dla niego informacja zwrotna, co Ci w nim pasuje, a co nie, co akceptujesz, a co jest dla Ciebie nie do przyjęcia. Wszystkim nigdy nie da się dogodzić, więc nie usatysfakcjonujesz każdego z osobna. Dbajcie o swoją relację, rozmawiajcie ze sobą, ale opinią wszystkich na Wasz temat tak bardzo bym się nie przejmowała. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dopóki są to bzdety że się z kimś pokłócił, to możesz się w ogóle tym nie przejmować. Ale też nie bądź totalnie bezkrytyczna wobec tego co robi, bo jak się z czymś ostro zagalopuje, to jego zachowanie w towarzystwie zacznie Tobie szkodzić bezpośrednio, np schleje się i kogoś pobije albo narobi szkód, to Twoi znajomi przestaną Ciebie zapraszać na imprezy z nim i będziesz musiała wybierać między nim a przyjaciółmi. Będzie bolało, będzie trudne do odkręcenia bo nie możesz być odpowiedzialna za jego zachowanie i popsuje Wam relację, bo będziesz miała z nim kłótnie o to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...