Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co stosować na nadmierne pocenie?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałam z tym spory problem ale na szczęście da się z tym skutecznie walczyć. Grunt to dojść do tego skąd bierze się ta nadpotliwość. Ostatnio dowiedziałam się nawet, że potliwość pach można podzielić na pierwotną i wtórną https://www.moment.pl/blog/nadpotliwosc-pach/. U mnie jak na razie zdają efekty popularne, dobre jakościowo antyperspiranty ale czasem nie da sie uniknąć farmakologii.

Odnośnik do komentarza

wal do sauny suchej, tam poć się przez 5<10 minut i zaraz wleź pod zimny prysznic. Po ochłonięciu powtórz operację kilka razy. Po tygodniu takich zabiegów organizm nauczy się kultury.<br /> Inna rada:
dres, koszulka bawełniana, buty biegowe i zapierdalaj w lesie aż się maksymalnie spocisz. Po biegu prysznic ciepły i mycie żelem do kąpieli i pod koniec zimny. Po pół roku ćwiczeń, co drugi dzień, będziesz zdrowa/wy

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc ja przez długi czas borykałam się z nadpotliwością pach. Oczywiście stosowałam różne preparaty na ten problem czy antyperspiranty, ale efekt jak już był to na bardzo krótko i zaraz miałam pod pachami bluzkę mokrą. Znajoma poleciła mi by zapisać się na botox pach do Olmedical. To była najlepsza decyzja. Teraz nareszcie mam ten problem z głowy, jest to naprawdę wielka ulga

Odnośnik do komentarza

Botox jest ok ale wystarcza na jakiś czas bp próbowałem. Potem znowu jest problem i musimy wykonywać kolejne zabiegi. Pomijając fakt faszerowania się preparatem chemicznym. Ja stosuję jonoforezę. Terapia ma mało efektów ubocznych. W sumie chyba nie ma żadnych. Na początku chodziłem do gabinetu na terapię leczenia nadpotliwości ale zdałem sobie sprawę, sam mogę sobie kupić takie urządzenie do leczenia nadpotliwości. Teraz sam wykonuję sobie terapię raz na jakiś czas. Co ważne mogę stosować na paczy dłonie oraz stopy. Urządzenie nazywa się SwiSto 3 KaWe urządzenie do jonoforezy - zestaw do leczenia nadpotliwości. https://medwil.pl/pl/p/SwiSto-3-KaWe-urzadzenie-do-jonoforezy-zestaw-do-leczenia-nadpotliwosci/702

Raz wydasz pieniądze i masz spokój na wiele lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...