Skocz do zawartości
Forum

nagla chec bycia w wozku


Gość nadia66

Rekomendowane odpowiedzi

coreczka ma 15miesiecy. a wiec tak: byla bardzo zwiazana z piersia, usypiala tylko przy piersi, uspokajala sie w ten sposob itd. ze mna takze. tylko mama i mama. mezowi juz od dawna zalezalo zebym skonczyla karmienie... w koncu stwierdzil zeby pojechala do babci na kilka dni i my gdzies w koncu wyjdziemy, pobedziemy sami itd... jednak postawilam warunek ze jesli bedzie marudna i bedzie tesknila to wracamy po tej jednej nocy po nia. nie stalo sie tak, bawila sie, byla w 7 niebie, super wakacje. stwierdzilismy ze jest gotowa zerwac z cycusiem i decyzja zapadla. pilam szalwie, miete, 2 razy laktator i po sprawie Emotikon frown bardzo plakalam, jakos nie moglam sobie poradzic ze to juz koniec, ale bylam pewna ze bedzie miala problem i po nia wroce, dlatego sie zgodzilam.. wrocilismy cieszyla sie ze nas widzi, nie odstepowala mnie na krok. z kladzeniem bylo troche problemu ale po kilku dniach zrozumiala i ja lulalam, spiewalam i spala pieknie. bylam taka dumna, ze tak pieknie daje rade .. w ubiegla srode. polozylam sie przy niej (spimy razem bo od malego bardzo potrzebowala mojej bliskosci) przytuliam zlapalam za raczke, podrapalam po glowce. po chwili przebudzila sie. awantura 3h.. dostala nurofen- myslelismy ze cos ja boli. nie pomgl, wiec czopek na zabki uspokajajacy. nie pomogl. biegala krzyczala chciala na rece potem sie wyrywala i tak w kolko. w koncu wpadlismy na pomysl ze moze wozek. no i strzal w 10. to jest to. polozona do wozka uspokoila sie, usmiechala i po chwili zasnela!! i tak jest do dzisiaj. kazda noc w wozku, kazda drzemka. jest taka wyobcowana Emotikon frown nie moge sobie poradzic, zaluje kazdego dnia tej decyzji, nie moge cofnac czasu!!! serce mnie boli i peka. nie wiem jak ta sytuacje rozwiazac teraz!! 2 dni przed tym zachowaniem mielismy tez szczepienie.. boje sie juz o nia. co sie z moim dzieckiem dzieje. niby jest wesola, robi to co zawsze ale noce to tragedia. musze ja bujac, ajak ja przeniose z tego wozka to budzi sie z krzykiem i biega i go szuka Emotikon frown czy ona tak walczy o piers, czy pamieta ta piers, czy o co jej chodzi!! teraz tez spi w wozku... POMOCY :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...